ZAJÍMAVÉ TIPY ZE STAVEBNICTVÍ

Nová střecha na klíč se zárukou 5 let - férová cena +420 603 960 218
Na co se nás klienti ptají? Pokud máte dotaz i vy, kontaktujte nás prosím.

Oprava střešních vpustí. Dobrý den, dům s plochou střechou - povrch asfaltový svařovaný pás Pluvitec TECH300, stáří 11 let, dvě střešní vpustě pro odvod dešťové vody. Jeden ze svodů několik metrů pod vpustí je porušený a při dešti je mokrá stěna (svod jde ve stěně uprostřed domu). Jedná se tedy o havarii, firma Sebak to procházela kamerou. Vpusť má průměr 7 cm, a jde do hloubky cca 20 cm, dále jsou litinové díly svodu o vnitřním průměru 10 cm. Firma Sebak je ochotna nám provést opravu svodu vložkou, ale požadovala po nás nejprve provést opravu vpusti, protože kvůli malé šířce vpusti by se do ní svojí technologií nedostali. Proto bychom se rádi dohodli na opravě obou vpustí před následnou opravou svodů dešťové vody. Děkujeme.

Dobrý den. Zasílám poptávku opravy zatékající střechy i s foto-dokumentací v příloze. Cihlová bytovka, 3 patra (problém se týká vrchního bytu, půdní vestavby). Jedná se o sedlovou střechu, materiál krytiny tašky (myslím Tondach), sklon střechy odhadem 30-35? Oplechování komínu již několikrát zlobilo minulé majitele (opraveno bylo cca dva roky zpět pouze tmelem), nám nyní začalo zatékat pod komínem a kolem komínu dovnitř do bytu půdní vestavby (zde nejspíše bude poškozena i spodní fólie, jinak by nejspíše nezatékalo přímo, ale nějakou cestičkou - dle mého není oplechování zhotoveno zcela dle ČSN normy - není dvojité a je příliš úzké). Chtěli bychom tento problém vyřešit dlouhodobě, nikoliv pouze na rok/dva, ale budeme vděčni v tuto chvíli za jakékoliv úspěšné řešení. Aktuální problém, který je, že teče do dvou místností (jedna těsně u komína a druhá pod komínem) - i z tohoto důvodu si myslíme, že bude chyba v oplechování, protože jinak samotná střecha vypadá bez problému. S pozdravem a díky, R. F.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě