Rekonstrukce, stavba střechy se zárukou 60 měsíců

Pokrývač, klempíř a tesař – bezpečná střecha pro útulné bydlení, která vás bude chránit proti špatnému počasí, bude vizitkou vašeho domu desítky let - férová cena +420 603 960 218

Rekonstrukce střech. Dosluhuje střešní krytina? Zatéká vám do střešního pláště? Rozhodli jste se pro obytné podkroví? Budete rozšiřovat dům? Chcete střešní okna? Pak potřebujete spolehlivou firmu na rekonstrukci. Kompletní řešení na klíč, včetně demontáže střechy.

1. Provedeme důkladnou inspekci, posoudíme její stav, identifikujeme problémy a navrhne nejvhodnější postup.

2. Stará krytina, která je poškozená, opotřebovaná nebo nedostačující, se odstraní a odveze pryč.

3. Případné nedostatky nebo poškození ve struktuře střechy se opraví, aby poskytovala pevný základ pro novou krytinu.

4. Na opravený povrch střechy se instaluje nová krytina. Existuje mnoho možností krytin, včetně šindele, plechu, tašek nebo asfaltové krytiny, a volba závisí na preferencích majitele a požadavcích budovy.

5. Kromě samotné krytiny se může provádět také oprava či výměna okapů, svodů, hromosvodů, izolace a dalších součástí střechy.

Rekonstrukce střechy cena

Rekonstrukce střechy se liší v závislosti na velikosti budovy, typu krytiny a rozsahu prací. Přijedeme, posoudíme, naceníme.

Rekonstrukce střech panelových domů, revitalizace (obnova) panelových domů

Rekonstrukce střech panelových domů je obvykle rozsáhlejší a náročnější, než u jiných typů budov. Je to způsobeno specifickou konstrukcí a materiály, které jsou v panelových domech použity. Před samotnou rekonstrukcí je třeba provést důkladnou kontrolu stavu střechy, aby se identifikovala veškerá poškození a potřebné opravy.

Rekonstrukce střechy panelových domů cena

Cena rekonstrukce střechy panelového domu se liší v závislosti na velikosti budovy, rozsahu prací a použitém materiálu. Přijedeme, posoudíme, naceníme.

Provádíme komplexní práce spojené se střechou – střešní okna, půdní vestavby. Střecha od nás vás bude chránit, bude vizitkou vašeho domu desítky let. Máte problémy s tepelnou izolací? Potřebují vyměnit hydroizolační materiály? Objevují se vlhké mapy? Zavolejte doktora na střechy!

Nabízíme záruku 60 měsíců, garantujeme kvalitně odvedenou práci


Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě