Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu, stavba střechy

Střechy na klíč, pokrývačství, klempířství, tesařství - férová cena +420 603 960 218

Stavba krovu, krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba střechy poradna, stavba krovu poradna: +420 603 960 218

Stavba krovu

Při stavbě krovu se obvykle postupuje následovně:

1. Nejprve se vypracuje plán a návrh krovu, který zahrnuje rozmístění trámů, podpěr, vazníků a dalších prvků. Je důležité vzít v úvahu konkrétní požadavky budovy a příslušné stavební předpisy.

2. Před samotnou stavbou krovu je třeba připravit stavební místo, což může zahrnovat odstranění stávajícího krovu, vyrovnání plochy a zajištění bezpečnosti pracovního prostoru.

3. Trámy, vazníky a další nosné prvky jsou instalovány podle návrhu a plánu. Tyto prvky poskytují pevnost a stabilitu krovu a přenášejí zatížení na zdi a další nosné struktury budovy.

4. Po dokončení nosných prvků je na krov instalován střešní plášť - různé typy střešní krytiny, jako jsou tašky, šindele, plechy nebo jiné materiály, které poskytují ochranu proti povětrnostním vlivům.

5. Po dokončení stavby krovu jsou prováděny dokončovací práce, jako je například instalace okapů, oplechování, těsnění, izolace a další úpravy, které zajišťují kompletní a funkční střešní systém.

Nezapomeňte, že typ krovu volíme s ohledem na další využití, chcete později v podkroví bydlet? Pro půdní vestavby jsou nejvhodnější střechy se sklonem 35 – 55°.

Stavba krovu cena

Cena krovu je závislá na typu střechy, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Pro všechny klienty máme záruku 60 měsíců.

Sanace krovu je proces obnovy, opravy nebo posílení poškozeného krovu

Sanace krovu se obvykle provádí v případech, kdy je střecha poškozena vlhkostí, hnilobou dřeva, deformacemi, případně jinými problémy, které mohou ohrozit její funkčnost a bezpečnost.

Sanace krovu může zahrnovat několik kroků:

1. Nejprve je třeba provést důkladnou kontrolu a diagnostiku stavu krovu. To zahrnuje identifikaci poškozených nebo slabých částí, zjištění příčin problémů a posouzení celkového stavu krovu.

2. Odstranění poškozených částí: Pokud jsou některé části krovu vážně poškozené, mohou být potřeba odstranit a nahradit novými. Tedy například výměnu trámů, latí, podpěr či jiných struktur.

3. Slabé části krovu mohou být opraveny a posíleny pomocí různých technik a materiálů. Například je možné použít ocelové výztuže, dřevěné zesílení, nebo speciální adhezivní prostředky.

4. V některých případech může být také nutné nahradit střešní krytinu, pokud je poškozená nebo opotřebovaná. Nová krytina by měla být správně instalována a těsně propojena s krovem.

5. Po provedení oprav a posílení je třeba provést dokončovací práce, jako je například nátěr, impregnace nebo další úpravy, aby byl krov chráněn proti vlhkosti a poškození.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě