Hledáte kvalitního pokrývače, klempíře?

Střechy na klíč - férová cena, nadstandardní záruka +420 603 960 218

Snažíme se vždy klientovi nabídnout to nejlepší řešení, střechu na klíč, profesionálně řešenou. U střechy často záleží na detailech, nejde jen o krytinu, ale třeba o typ a dekor oplechování, detail vikýře s odvodem vody, atd.

Dbáme na volbu správné technologie, řešíme i drobné detaily, tak, aby vám střecha dlouho vydržela. Podívejte se na naše reference.

Rekonstrukce, stavba střechy se zárukou 60 měsíců, v Brně, Brno-venkov, Slavkov u Brna, Vyškov, Prostějov....celá Jižní Morava.


Rekonstrukce RD Líšeň, rekonstrukce střešního pláště, tesařské úpravy, stavby vikýřů, tepelná izolace střechy, podbití podhledu střešního pláště deskami Cembonit

Zpráva od klienta (z důvodu GDPR neuvádíme klientovo jméno): Dobrý den, musím Vám napsat, že jsem při přemýšlení jak udělat oplechovaný vikýř našeho domu objevil Vaší realizaci střechy při rekonstrukci RD Líšeň. Musím říci, že nás toto video velmi inspirovalo a je vidět, že jste profesionálové v oboru. Rádi bychom měli střechu přesně takovou jako v tomto videu. Tj. tmavé oplechování Vikýře a tmavá pálená taška, z pohledu asi Figaro 11 engoba černá?
Bohužel jsem nemohl v našem regionu (Hradec Králové) dlouhodobě sehnat vhodného dodavatele a nyní bojuji s tím, že každá profese (tesaři, pokrývači, klempíři) mohou v jiný čas a celé to nejspíše nedopadne dle našich představ, tedy těch časových návazností. Abyste pochopili situaci, tak nestavíme s firmou na klíč, ale postupně. Ano, je to organizačně složitější, ale zatím tedy jen u té střechy.-)
Velmi mne mrzí, že jsem na Vás nenarazil dříve a neřešil s Vámi střechu na klíč, protože bychom měli vše na klíč a bylo by to velmi profesionálně řešené. Bohužel střechu potřebujeme instalovat v říjnu a co jsem poznal, tak říjen příštího roku by tak možná připadal v úvahu:-)
Mohu se alespoň zdvořile zeptat a zmírnit mé zklamání na tyto dotazy? :-)
1.jaká krytina byla použita na RD líšeň
2.jaký typ a dekor oplechování?
3.nemáte náhodou detail toho vikýře tedy odvod vody?
4.je čelo také oplechované nebo je to fasáda?
Jestli nebudete mít zájem odpovídat, tak to pochopím, nicméně rád bych u Vás střechu poptal, ale netroufám si být tak naivní a žádat o termín v letošním roce. Ať se Vám tedy daří a jsem s pozdravem
P.K.


Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě