POTŘEBUJE VAŠE STŘECHA SANACI?

PŘESTAVBA STŘECHY KVALITNĚ SE ZÁRUKOU 60 MĚSÍCŮ - férová cena +420 603 960 218

Přestavba střech, sanace krovu. Střecha je důležitou čepicí každého domu.

Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. U každé střechy (staré nebo nové) je pak nejdůležitější kvalita materiálu i provedené práce. A to nejlépe zajistíte pečlivým výběrem odborné firmy. Potřebuje vaše střecha sanaci? Nejčastější závady střech jsme pro vás sepsali v článku níže.

Jaké jsou nejčastější důvody pro sanaci?

Poškozená střecha – ať už vlivem počasí, stářím, nesprávným provedením prací, nevhodně zvoleným materiálem…je vždy problém. Ten by se měl řešit co možná nejdříve, protože neřešením problémů se střechou se závažnost vždy prohlubuje. Střecha, do které zatéká časem ovlivní i zbytek stavby a v konečném důsledků i komfort bydlení jako takový. K nejčastějším závadám střechy patří zatékání, k němuž dochází při narušení stávající hydroizolace. Závažné je i špatně provedené nebo vůbec žádné odvětrání střechy, špatně ukotvená střešní krytina , časté je i mechanické poškození střechy, třeba při krupobití. Všechny problémy jsou však řešitelné a na žádný střešní problém nemusíte být sami v případě, že si vyberete odbornou firmu, která problematice střech rozumí a která vám na provedené práce poskytne záruku. Pečlivým výběrem odborné firmy ušetříte své peníze, čas i energii, kterou byste později museli vkládat do dalších oprav v případě, že nastanou komplikace nejčastěji způsobené špatným provedením prací nebo nevhodně zvoleným materiálem.

Zděděná nemovitost je radost i starost zároveň

Zdědili jste nemovitost na překrásném místě? Gratulujeme, teď si můžete začít žít svůj vysněný poklidný život na venkově. Pokud je však nemovitost v zanedbaném stavu, bude potřeba věnovat jí nějaký čas a energii před tím, než usednete na lavičku před domem a budete se kochat hezkým výhledem. Je to i váš případ? V tom případě doporučujeme začít od střechy. K posouzení jejího stavu vždy doporučujeme přizvat si odborníka, který stav střechy analyzuje a doporučí řešení vhodná k její nápravě. V tom lepším případě nebude nutná celá výměna střechy nebo její větší rekonstrukce, nýbrž jen drobné sanační práce, které střeše opět vrátí funkčnost a život.

A co vaše střecha? Potřebuje sanaci?

V tom případě pamatujte, že všechno co proto můžete udělat je pečlivý výběr odborné firmy, která s vámi probere vše potřebné, doporučí nejvhodnější řešení a pak následně i provede všechny nutné práce. Vy tak můžete ušetřenou energii vkládat tam, kde je více potřeba – do rodiny, přátel, koníčků…samozřejmě hlavním kontrolorem práce zůstáváte vy 🙂

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě