Uvažujete o rekonstrukci podkroví? Chcete kvalitní bydlení v půdní vestavbě či nástavbě?

Stavební firma Brno - férová cena +420 603 960 218

Rekonstrukce podkroví, půdní vestavby

Zajistíme veškeré stavební práce včetně kompletních návrhů

Pokud chcete mít z půdy kvalitní bydlení, musíte rekonstrukci řešit komplexně. Stabilitu objektu a jeho dílčích nosných konstrukcí, požární bezpečnost, rozvody plynu, elektroinstalaci, typ střechy (mansardová střecha, sedlová a valbová střecha, pultová střecha), okna, stěny, příčky, stropy a podlahy, zateplení…

Půdní vestavba

Pokud hledáte CENÍK ZA PŮDNÍ VESTAVBY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Půdní přestavby nemusí sloužit jen pro klasické bydlení, půda může být s velkým úspěchem přestavěna na kanceláře, ateliéry či rekreační prostory.

Při půdní přestavbě nezapomeňte na:

1. Vypracovat plány, projekty, které zahrnují návrh přestavby a splňují stavební předpisy. Potřebujete získat příslušná povolení od místních stavebních úřadů.

2. Je důležité provést podrobnou analýzu stávajícího stavu půdní konstrukce. To zahrnuje posouzení nosných prvků, zpevnění podlahy, zajištění vhodného osvětlení a větrání a případné úpravy elektrického a vodovodního systému.

3. V rámci přestavby může být nezbytné upravit podlahu. To může znamenat odstranění stávajícího materiálu, položení izolace, případně zesílení konstrukce.

4. Při půdní přestavbě může být také potřeba provést úpravy elektrického a vodovodního systému, aby byl nový prostor vybaven potřebnými přípojkami a vybavením.

5. Nakonec jsou provedeny dokončovací práce, jako je instalace podlahových krytin, vybavení prostoru nábytkem, osvětlením, vytvoření případných příček (nejčastěji ze sádrokartonu) a dalších finálních úprav dle požadavků.

Při půdní přestavbě je důležité mít na paměti stavební předpisy, statickou stabilitu budovy a potřebu kvalifikovaných řemeslníků pro provedení práce. Proto se doporučuje spolupracovat s architektem nebo stavební firmou specializující se na půdní přestavby.

Stavební firma Jiří Štrouf Brno - dlouhá životnost našich staveb

Stavba domu

Stavba rodinného domu (oprava, rekonstrukce), výstavba na klíč.

RD na klíč

Stavba rodinného domu na klíč, malé rodinné domy na klíč

Hrubá stavba

Hrubá stavba tvoří základ celého domu, proto je třeba dodržovat kvalitu nejen použitého materiálu, ale také samozřejmě prací. My vám garantujeme kvalitu – záruku 60 měsíců.

Dřevostavby

Bydlení v dřevostavbě je komfortnější, s nižšími náklady na vytápění (v zimě ji rychleji vytopíte, v létě lépe vychladíte), větší obytnou plochou při stejné zastavěné ploše.

Půdní vestavba

Pokud chcete mít z půdy kvalitní bydlení, musíte rekonstrukci řešit komplexně. Stabilitu objektu a jeho dílčích nosných konstrukcí, požární bezpečnost, rozvody plynu, elektroinstalaci, typ střechy (mansardová střecha, sedlová a valbová střecha, pultová střecha), okna, stěny, příčky, stropy a podlahy, zateplení…

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukcí bytového jádra můžete významným způsobem zlepšit kvalitu bydlení a samotný uživatelský komfort.

Zednické práce

Požadujete malé stavební úpravy, montáž sádrokartonů, drobné stavební práce, či právě naopak rozsáhlé stavební práce?

Sádrokarton v koupelně

Ze sádrokartonu lze postavit de facto cokoli, vše je rychlé a relativně levné.

Instalatéři Brno

Případů, kdy instalatér překročí práh vašeho domu je spousta. Většinou poněkud narychlo! Když voda tryská z místa, odkud by neměla, není na co čekat. Avšak i s instalatérem můžete věci řešit v klidu. To, když se s ním budete domlouvat třeba na větší plánované rekonstrukci v domácnosti.

Instalatérské práce ceník

Uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Zámečnické práce

Zabýváme se montáží stavebního zámečnictví. Především mříží, bran, garážových vrat, plotů, schodišť, zábradlí aj.

Výškové práce

Výškové práce stavební, výškové práce klempířské, výškové práce na příkrých střechách (shazování sněhu ze střech, bourání stavebních konstrukcí…)

Realizace staveb – ceník

Pokud poptáváte stavební práce, hrubou stavbu, roubenku, srub, sádrokartonářské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat.

Sádrokartonářské práce

Přednosti sádrokartonových systémů jsou především rychlost a čistota, relativně velmi jednoduchá (rychlá) montáž, zlepšení tepelných a zvukových vlastností konstrukcí, zvýšení protipožární ochrany, regulace mikroklimatu v interiéru.

Reference

Stavební firma Jiří Štrouf Brno - reference

Zajímavé tipy ze stavebnictví

Montované domy jako alternativa k tradičnímu bydlení...