Loading...

Pergola je jakýsi most do přírody

Stavba pergoly se zárukou 60 měsíců

CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA

Stavba pergoly

Pergola je jakýsi most do přírody

Tato zahradní stavba bývá často pokryta popínavými rostlinami a skýtá ideální úkryt před paprsky slunce, někdy i před dešťovými kapkami. Ideální třeba pro rodinné snídaně, či příjemné rodinné posezení. Dopřejte si nerušený odpočinek na vaší zahradě. Nápadům se meze nekladou, stylové provedení pro vaši oázu klidu rádi zrealizujeme.

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře.

Vyrobíme pro vás dřevěné pergoly na míru. Jste z Brna? Máte konkrétní představu o vaší nové pergole? Pak se můžeme sejít a vše probrat. Můžete nás navštívit i na naší firemní adrese: Bulharská 20c, Brno 612 00dopředu se prosím objednejte. Garantujeme precizní práci – záruka 60 měsíců.

Chci fér cenu a záruku 5 let

REFERENCE, chcete nás ohodnotit?

20
Přes 20 let zkušeností
60
60 měsíců záruka
100
100% kvalita poskytovaných služeb
100
100% spolehlivost

Dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Dobrý den, potřebuji firmu na rekonstrukci domu v Brně. Je to řadový přízemní domek (napravo i nalevo jsou domy). První návrh architektonické studie počítá se zvýšením o patro a s rovnou pochozí střechou (terasou). Aktuálně nicméně přemýšlíme nad tím, místo rovné střechy udělat střechu, která by v budoucnosti umožňovala půdní vestavbu. Tedy výsledek by byl 1. nadzemní podlaží, 2. nadzemní podlaží, 3. půda. Rozměry stavby, nad kterou by měla být střecha, jsou cca 5m * 9m tj. 45m2, s tím, že 5 m má průčelí. V příloze zasílám foto z googlemaps pro představu jak to vypadá. Byli byste schopni realizovat takovou zakázku? Vybudovat střechu pro půdní vestavbu při rekonstrukci v novostavbě? Kolik by orientačně stála kompletní střecha mansardová a kolik sedlová (i s připadnou podezdívkou) pro půdní vestavbu o 45m2 v daných podmínkách? Případně, měli byste nějaké finančně/funkčně lepší řešení střechy? Děkuji.

Zpráva: Dobrý den, sháním stavební firmy z Brna (případně okolí Brna) na rekonstrukci rodinného domu v Brně… Jedná se řadový 3 patrový rodinný dům. Bude se dělat kompletní rekonstrukce včetně rozvodů atd… Mám dokumentaci a výkaz výměr. Měl bych na konci října dostat stavební povolení. Rád bych se zeptal na Vaše časové možnosti a také jestli by bylo možné nacenění rekonstrukce dle výkazu výměr.

Zpráva: Dobrou stavební firmu na stavba skladu zahradního nářadí. Poptávám cenu výstavby skladu 10m*5m*2.5m ze ztraceného bednění materiál bych dovezl na místo sám zaslal bych na Váš email plánky /výkresy/ děkuji za odpověď F.

ZEPTAT SE

Přečtěte si

Střešní okna.

Potřebujete namontovat střešní okno? Provádíme montáže, opravy a údržby střešních oken. Dodáváme a montujeme okna včetně doplňků firem Velux, Roto, Fakro a dalších.
Objednat střešní okna

Je to jednoduché

Vypracujeme ZDARMA cenovou nabídku, potřebujeme jen vaše podklady.

Postavíme to, nebo opravíme. Opravy krovu, dodání řeziva...

Ošetříme to, respektive naimpregnujeme řezivo, realizujeme protipožární nátěr.

Pokryjeme to, střešní krytina, střešní okna, klempířské prvky, okapové systémy…

Zrevidujeme to, v jaké kondici je vaše střecha? Nezatéká vám? Potřebuje impregnovat? Jak je na tom před zimou? Zkontrolujeme i komíny, konstrukci střechy...

Objednejte si doktora na střechy

Proč my?

  1. 20 let zkušeností
  2. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - ZÁRUKA 60 MĚSÍCŮ!
  3. Férové ceny
  4. Spolehlivost - dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme
  5. Odborná konzultace zdarma
  6. Vzdělaní zaměstnanci - všichni naši zaměstnanci mají patřičné vzdělání a praxi
  7. Rekonstrukce střech i domů na klíč
  8. Případné reklamace vyřizujeme okamžitě - 603 960 218
Nezávazná nabídka zdarma

Sanace střech

Potřebuje vaše střecha sanaci? Přestavba střechy kvalitně se zárukou 60 měsíců.
Přečíst

Zateplení střechy

Střechy jsou vystaveny povětrnostním vlivům, mrazu, vlhkosti. Pokud střechu postavíte a zateplíte profesionálně, zabráníte únikům tepla (v zimě) a nižší prostupnosti tepla (v létě).
Přečíst

Hydroizolace střech

Provádíme rekonstrukce, opravy starých plochých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti.
Přečíst

Výměna střešní krytiny

Střešní krytina podléhá procesu stárnutí a navíc pod vlivem klimatu časem ztrácí svojí pevnost a odolnost.
Přečíst

Laťování střechy

Laťování střechy - cena je závislá na typu střechy, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku
Přečíst

Podbití střechy

Pokud střecha přesahuje přes okraj budovy, je nutné provést podbití konstrukce. Přesahy střech jsou velmi důležité, chrání vnější stěny domu před nepříznivými klimatickými podmínkami.
Přečíst

Revize střechy

Včasné odhalení vad střechy vám může ušetřit hodně peněz a především starostí. Střecha není jen krytina, zkontrolovat se musí dřevo, izolace, doplňky i okapové systémy.
Přečíst

Nátěry střech

Renovační nátěry prodlouží životnost a zlepší vzhled vaší střechy.
Přečíst

Stavební firma Brno

Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme. Ručíme za všechny odvedené práce 60 měsíců.
Přečíst
Další články - tipy - tady