ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU NA MÍRU ZDARMA

100% kvalita, ZÁRUKA 60 MĚSÍCŮ

Jiří Štrouf
Bulharská 20c, Brno, 612 00
IČO:65863071
Mobil: 603 960 218

ZAVOLEJTE (PO - PÁ 8 - 18 hod.) +420 603 960 218, napište info@strechy-rekonstrukce.cz. Pokrývačství, klempířství, tesařství a stavební práce profesionálně.

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. Garantujeme dlouhou životnost našich staveb.

Jsme především odborníci na střechy, střechu vám uděláme odborně od A do Z na klíč. Instalatérské práce už neděláme, stavební práce spíše drobnější, včetně sádrokartonářských, zednických a obkladačských, ale bez vodo-instalo a bez elektro prací. Rekonstrukce bytů, malé půdní vestavby a nástavby RD ano, celé RD ne.

Můžete posílat i dotazy ohledně střech. Rádi vám bezplatně poradíme.

profistrecha@seznam.cz    info@strechy-rekonstrukce.cz

Rádi s vámi probereme detaily vašeho projektu. Můžeme se sejít v naší provozovně na adrese Bulharská 20c, Brno – dopředu se prosím objednejte. Mapu najdete zde

Jiří Štrouf
Bulharská 20c, Brno, 612 00
IČO:65863071
Mobil: 603 960 218

Dotazy z poradny

Zpráva: Hledám pokrývače na havarijní opravu střechy. Dobrý den, obracím se na Vás s opravou části staré sedlové střechy po vichřici na rodinném domě v Modřicích u Brna. Je nutné opravit štít i část dřevěné konstrukce a krytiny (tašky). Rozměry cca. 9m x 5m x 4 m. Vzhledem na havarijní stav ji potřebuji opravit okamžitě. Děkuji.

Zpráva: Potřebuji firmu na rekonstrukci domu v Brně. Je to řadový přízemní domek. Kolik by orientačně stála kompletní střecha mansardová a kolik sedlová (i s připadnou podezdívkou) pro půdní vestavbu? Případně, měli byste nějaké finančně/funkčně lepší řešení střechy? Děkuji.

Zpráva: Tesařské firmy na krov, tesařské práce na rekonstrukci rodinného domu v Brně. Dobrý den. Stavím přístavbu na rodinném domě v první patře. Hledám firmu která by se mi postarala o tesařské a klempířské práce. Stavební práce začnou na začátku března, takže se střecha začne stavět ze začátku dubna. Tašky se budou používat Bramac 7°. S pozdravem V. D.

REFERENCE, chcete nás ohodnotit?

Další reference