HYDROIZOLACE STŘECH, tepelná izolace střechy, izolace ploché střechy

PŘESTAVBA STŘECHY KVALITNĚ SE ZÁRUKOU 60 MĚSÍCŮ - férová cena +420 603 960 218

Hydroizolace střech, oprava střechy z asfaltových pásů, opravy plochých střech Brno.

CO JE HYDROIZOLACE?

Hydroizolace je vrstva, která zabraňuje vnikání vody v jakémkoliv skupenství do stavební konstrukce či do vnitřních prostorů objektu. V současné době se nejčastěji na plochých střechách uplatňují hydroizolační vrstvy z jednoho nebo více natavitelných pásů vyrobených z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS, popřípadě z oxidovaného asfaltu, a hydroizolační vrstvy z plastových fólií, především z měkčeného PVC. Střešní fólie z měkčeného PVC jsou obvykle laminovány z více primárních fólií. Do fólií je zaválcována výztužná vložka nebo jsou nevyztužené.Jinak řečeno existuje několik metod hydroizolace, nejčastěji používané jsou:

1. Povlaková hydroizolace: Tato metoda zahrnuje aplikaci speciálních hydroizolačních povlaků nebo membrán přímo na střešní povrch. Tyto povlaky vytvářejí ochrannou bariéru proti pronikání vody.

2. Bitumenová hydroizolace: Bitumenové pásy nebo rohože se používají k vytvoření vodotěsné vrstvy na střeše. Tato metoda je často používána u plochých nebo mírně skloněných střech.

3. Syntetická hydroizolace: Syntetické membrány, jako jsou PVC nebo TPO, se často používají pro hydroizolaci plochých střech. Tyto membrány jsou odolné vůči vodě a mají dlouhou životnost.

Při provádění hydroizolace střech je důležité dbát na správnou přípravu povrchu, důkladné aplikace hydroizolačních materiálů a správné spoje mezi jednotlivými vrstvami.

Končí životnost vaší ploché střechy?Provádíme rekonstrukce, opravy starých plochých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme – ZÁRUKA NA PRÁCI 60 MĚSÍCŮ! U plochých střech, ale také teras či balkonů, je největší problém se zatékáním vody. Často stačí drobná oprava střechy, například klempířských prvků, hydroizolace a vše je v pořádku. Pokud je ale porušení hydroizolační vrstvy rozsáhlejší, nevyhnete se rekonstrukci. Nabízíme vám drobné opravy, respektive prevenci, údržbu vaší střechy, abyste se nákladné rekonstrukci ploché střechy dlouhodobě vyhnuli. Provedeme nátěry vaší střechy. Používáme materiály na bázi syntetické nebo vodou ředitelné.Hydroizolace ceník, cena práceCena je závislá na typu střechy, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Pro všechny klienty máme záruku 60 měsíců - izolace střech Brno.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě