Kvalitní střecha si žádá kvalitního pokrývače, který zajistí, aby střecha plnila všechny své funkce na sto procent.

Nová střecha na klíč se zárukou 5 let - férová cena +420 603 960 218

Kvalita pokrývačských prací zásadně určuje životnost celé budovy

Pokrývač pokládá a opravuje krytiny střech a střešních konstrukcí. Podklad pod krytinou, řezání a štípání krytin, pokládání, upevňování a spárování krytin a izolačních materiálů, fixováním spojů, okrajů a podpor, pokrývání tvarových štítů, zdiva vikýřů, bran, komínových hlavic, prováděním údržby a oprav krytin, včetně rozebírání krytin, osazování střešních oken.

Každý materiál a každá střecha má svá specifika, délku životnosti, náročnost pokládky i cenu. Zkuste oslovit kvalitní pokrývače a získejte kvalitní střechu, která vám bude sloužit desítky let.

Jak vybrat dobrého, spolehlivého, profesionálního pokrývače?

Ptejte se

Kontaktujte více firem a vyžádejte si od nich cenové nabídky. Nebojte se ptát, firma by měla být otevřená všem otázkám, které byste mohli mít.

Google

"Vygooglujte" si reference pokrývače, zjistěte si informace o reputaci pokrývače a o tom, jaké projekty už dokončil. Jakou nabízí záruku? Ptejte se také svých známých a přátel.

Subjektivní stránka

Nebojte se důvěřovat svým vlastním pocitům, pokud jste se s pokrývačem setkali, jaký dojem na vás udělal? Zdál se vám svědomitý, profesionální, poskytl vám dostatek informací? Bude vše ošetřeno ve smlouvě? Nedívejte se jen na cenu, hodnoťte pokrývače celkově a najděte si takového, který dělá profesionální práci za rozumnou cenu (nikoliv nejnižší).

pokrývač

Štrouf s.r.o., poctivá pokrývačská firma neustále zvyšuje nároky na životnost stavby a snaží se omezit potřeby její pravidelné údržby, což velmi zásadně ovlivňuje právě způsob provádění pokrývačských prací, výběr materiálů a provádění konstrukčních detailů. Nabízíme našim klientům záruku 60 měsíců, protože víme, že naše řemeslné práce jsou prováděny profesionálně, s maximální pečlivosti a precizností.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

CHCI ZÁRUKU 60 MĚSÍCŮ


Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě