Firma Štrouf s.r.o. neustále zvyšuje nároky na životnost stavby a snaží se omezit potřeby její pravidelné údržby

Nová střecha na klíč se zárukou 5 let - férová cena +420 603 960 218

Stavební klempíř pracuje na střešních konstrukcích, veškeré práce souvisí s pokrytím a odvodem dešťové vody ze stavby. Úkolem stavebního klempíře je zhotovovat, připevňovat, opravovat plechové části staveb.Stavební klempířina je výroba, montáž a opravy stavebních klempířských dílů a výrobků z pozinkovaného plechu, titanzinkového plechu (slitina titanu, zinku a mědi), měděného plechu, ale také hliníkového a poplastovaného plechu. Práce klempíře je především výroba háků, žlabů, odpadních trub a dílců plechové krytiny, střešní výlezy a plechové parapety, montáž klempířských prvků především na střechách a na průčelích budov, oplechování atik, říms, lemování zdí, osazování žlabů, poklopů, střešních oken. Dále pokládka plechových krytin, plechování nádrží, dveří, opravy nádob, nadezdívek a balkónů, oplechovávání komínů ve střechách všech typů, oplechovávání fasádních prvků všech druhů, montáž a opravy plechových krytin střech a střešních průniků, výroba, montáž a opravy stavebních klempířských prvků uměleckého nebo slohového stylu. Montáž a opravy plechových krytin zvláštních tvarů střech (jehlanovitých, kuželovitých, kopulí, bání).

Klempířské práce jsou nedílnou součástí střechy a tvoří konstrukce odvádějící srážkovou vodu ze střešního pláště. To je jejich hlavní účel. Klempíř musí odvést kvalitní práci, jen tak se dosáhne toho, že klempířské prvky prodlouží životnost střechy a ochrání stavbu před povětrnostními vlivy. Špatně odvedená srážková voda může napáchat značné škody. Neméně důležité jsou prvky tvořící styk tělesa (např. komínu) se střešním pláštěm, tzv. klempířské lemování.

klempíř

Štrouf s.r.o., poctivá klempířská firma neustále zvyšuje nároky na životnost stavby a snaží se omezit potřeby její pravidelné údržby, což velmi zásadně ovlivňuje právě způsob provádění klempířských prací, výběr materiálů a provádění konstrukčních detailů. Nabízíme našim klientům záruku 60 měsíců, protože víme, že naše řemeslné práce jsou prováděny profesionálně, s maximální pečlivosti a precizností.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

CHCI ZÁRUKU 60 MĚSÍCŮ


Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě