Firma Štrouf s.r.o. používá ověřené rekonstrukční postupy, neustále zvyšujeme nároky na životnost stavby

Nová střecha na klíč se zárukou 5 let - férová cena +420 603 960 218

Rekonstrukce, oprava krovů, střech. Dle stavu vaší střechy doporučíme opravu, částečnou rekonstrukci, či kompletní rekonstrukci.Než se pustíte do opravy střechy, musíte nezbytně posoudit nosné konstrukce krovu. Střešní krytina může být poškozena a díky zatékání vody dochází k poškození dřevěné konstrukce dřevokaznými houbami nebo škůdci. Je také důležité prohlédnout konce vazných trámů. Zkontrolovat byste měli i střešní skladbu. Doporučujeme i konzultaci s kvalifikovaným statikem, který posoudí poškození krovu přetížením, zatékáním, šířením vlhkosti, respektive hniloby tesařských spojů, vzpěr či zavětrovacích prvků, napadení dřevomorkou či červotoči. Před rekonstrukcí je nutné spočítat, zda-li starý krov unese novou střešní krytinu. Pokud se zjistí poškození pouze částečné, lze přistoupit k výměně jednotlivých prvků krovu.

  • Výměna krokve
  • Výměna pozednice
  • Oprava vazného trámu
  • Oprava spojů, spojujících sloupek a vazní trám
  • Výměna latí


Pokud nebudete zasahovat do nosné konstrukce stavby, stavební povolení nepotřebujete. Stavební povolení je nutné, pokud rekonstrukce zasahuje do nosných konstrukcí stavby, mění se vzhled stavby.

tesař

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Krov

Krov ke stažení v pdf

Firma Štrouf s.r.o. používá ověřené postupy, neustále zvyšujeme nároky na životnost stavby a snažíme se omezit potřeby její pravidelné údržby, což velmi zásadně ovlivňuje právě způsob provádění rekonstrukčních prací, výběr materiálů a provádění konstrukčních detailů. Nabízíme našim klientům záruku 60 měsíců, protože víme, že naše řemeslné práce jsou prováděny profesionálně, s maximální pečlivosti a precizností.

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů

CHCI ZÁRUKU 60 MĚSÍCŮ


Pokrývačské práce

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Klempířské práce

Práce v klempířství, které nabízíme, jsou především oplechování fasád a střech, lemování komínů. Montujeme veškeré klempířské prvky a systémy. Využíváme přitom různé druhy materiálů (titanzinek, pozinek, poplastované plechy…). Vždy dbáme na kvalitu materiálů i provedených prací.

Tesařské práce

Opravujeme staré krovy, stavíme krovy úplně nové. Samozřejmostí je precizní impregnace dodávaného materiálu proti houbám, plísním a škůdcům. Cenová nabídka a poradenství ZDARMA.

Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno. S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru. Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme.

Realizace střech

Děláme nové střechy, opravujeme a rekonstruujeme střechy stávající nejrůznějších typů. Nabízíme různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zaručujeme kvalitu a dlouhou životnost střech a střešních krytin, které jsme realizovali.

Opravy střech

Střecha je důležitou čepicí každého domu. Ať už rovná nebo šikmá, každá má svá úskalí. Objednejte si doktora na střechy, ať už máte jakýkoliv problém.

Plechové střechy na míru

Kompletní realizace plechových střech se zárukou 5 let. Realizujeme všechny druhy plechových střech, pomůžeme vám vybrat tu správnou, protože každá stavba je originální. Někde jsou plechové střechy standardem i pro rodinné domy a chalupy. Největší výhodou je nízká hmotnost a jednoduchá montáž.

CENÍK pokrývačských a klempířských prací

Kolik stojí střecha? Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě.

Drobné práce na střechách

Pomůžeme vám při údržbě, čištění, nátěrech, oplechování, olemování komínů, zjišťování stavu a drobných opravách. Pokrýváme střechy tvrdými krytinami (křidlice), plechem, asfaltovými šindeli a přírodní břidlicí. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy. Měníme a opravujeme staré krovy, montujeme krovy nové. Pracujeme i s pomocí horolezecké techniky.

Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Stavba pergoly

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře

Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě