Zednické a stavební práce ceník

Realizace staveb – ceník

Pokud poptáváte stavební práce, sádrokartonářské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě

Do ceníku  na webu nedostanete všechny položky, které jsou nezbytné k bezchybnému provedení stavby. Mnohem lepší je kontaktovat nás, sdělit o jakou zakázku jde a my vám pošleme cenovou nabídku na míru.  Zakázky jsou různé, často se velmi liší (např. dopravou materiálu a pracovníků na stavbu, odvozem a likvidací demontovaného materiálu, suti, také např. montáží a demontáží lešení…). Preferujeme konzultace přímo na stavbě, ale i bez toho jsme schopni připravit relevantní cenu.

Nebudeme zde popisovat orientační ceníky, které vám stejně nic neřeknou


Poslední dotazy z poradny, poradíme  i vám

Zpráva: Dobrý den, prosím o zaslání cenové nabídky na rekonstrukci sedlové střech. Níže zasílám základní popis zadání. Kompletní rekonstrukce sedlové střechy rodinného domu v řadové zástavbě Brno. Demolice, nové krovy, tašky, 2x vikýř, oprava vnějšího komínu, podlahy, schodiště, zateplení fasády a podlahy, zateplení krovu, sádrokartony, rozvody el., vody, plynu, topení, plynový kotel, atd…. Stavební povolení již zajištěno, projektová dokumentace také, termín realizace jaro 2019, preferuji stavbu na klíč. Hodnota rekonstrukce cca 2.000.000,- Kč. Předem děkuji za nabídku. S pozdravem M. M.