Zateplení střechy

Nestačí jen zateplit dům, zateplení střechy a krovu ušetří až 15% tepla

Jiří Štrouf vám nabízí kvalitní zateplení šikmé i ploché střechy. Neváhejte, kalkulace zdarma.

Střechy jsou vystaveny povětrnostním vlivům, mrazu, vlhkosti. Pokud střechu postavíte a zateplíte profesionálně, zabráníte únikům tepla (v zimě) a nižší prostupnosti tepla (v létě). Střecha vám také při minimální údržbě déle vydrží.

  • Zateplujeme šikmé střechy standardní technikou, zateplení nad krokvemi, případně mezi a pod krokvemi
  • Zateplujeme, izolujeme ploché střechy a terasy

Montáže střešních oken

Montáž střešních oken byste neměli dělat svépomocí, ale svěřit je do rukou odborníků. Při montáži se většinou musí přizpůsobit vzdálenost krokví. Pokud jsou od sebe vzdáleny příliš, nastavují se, pokud jsou příliš blízko u sebe, je nutné proříznutí krokví, což ale vyžaduje zásah do statiky střechy. Tady se bez odborné firmy opravdu neobejdete.

Chci fér cenu a záruku 5 let

6 12 Půdní vestavba  IMG_0277

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Zateplení jednoplášťové střechy. Dobrý den, bytový dům, kde bydlím, má jednoplášťovou pultovou střechu se sklonem 16°, která v současné době nevyhovuje požadavkům na tepelný odpor konstrukce. Bytové družstvo uvažuje o opravě, resp. zateplení střechy. Skladba střechy shora je následující: asfaltový modif.pás 4mm, podkladní asf.pás V13 2mm, dřevěné bednění, střešní, lať 60×40, krokev 80×160. Skladba stropu: konstrukce střešního pláště, pojistná hydroizol, TI Rockwol, Deltafol L, nosný rošt sádrokartonu a protipožární sádrokarton. Ve střeše jsou tři střešní okna. Celková plocha střechy je cca 170m2. Současná izolace je pravděpodobně promočená, nosnou konstrukci střechy tvoří ocelové vaznice, na kterých kondenzuje voda. To se projevuje občasným vznikem skvrn na stropech horních bytů. Hydroizolace střešního pláště je v pořádku, byla provedena odborná prohlídka. Chtěla jsem se zeptat, jaký způsob zateplení by byl pro tuto střechu nejvhodnější a jaká by byla předběžná cenová kalkulace. Děkuji za odpověď. Přeji pěkný den. I. Š. Brno

Zpráva: Poptávám cenu montáže střešních oken. Jedná se o rekonstrukci domu-výměna střešních oken, 5 střešních oken neznáme značky, rozměr cca 80x110cm. Rád bych poptal cenu 5kusů plastových oken s trojsklem a  vč. práce. Velice děkuji za odpověď.