Výměna střešní krytiny

Uvažujete o kompletní výměně střešní krytiny?

Je ve špatném stavu, neplní svoji funkci? Střešní krytina podléhá procesu stárnutí a navíc pod vlivem klimatu časem ztrácí svojí pevnost a odolnost. Sanace různých částí střešní krytiny je jednou ze základních oprav, kterou pokrývači pravidelně dělají.

Pravidelně střechy kontroluje, měníme prasklé tašky,  opravujeme i plechové krytiny, děláme kompletní sanaci střech s kompletní výměnou střešní krytiny. Chceme zdůraznit, že při výměně střešní krytiny musíme zkontrolovat i stav krovu, laťování, bednění. I nosná konstrukce může být ve špatném stavu a může potřebovat sanaci. Nebojte se zavolat doktora na střechy – cenovou nabídku vám připravíme zdarma.

 

Kdy potřebujete na výměnu střešní krytiny povolení?

Pokud se jedná jen o drobnou opravu (např. výměna poškozených tašek), na úřad nemusíte. Pokud ale budete měnit krytinu na celé střeše, případně budete dělat kompletní rekonstrukci, budete to muset na úřadech ohlásit. Stavební povolení nepotřebujete, pokud nezasahujete do nosných konstrukcí a podstatně neměníte vzhled, způsob užívání, stabilitu nebo požární bezpečnost stavby, či neohrozí-li stavba životní prostředí nebo zdraví osob.

Pokud hledáte CENÍK ZA VÝMĚNU STŘEŠNÍ KRYTINY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

 

Poslední dotazy z poradny, rádi poradíme i vám

Zpráva: Oprava střechy. Dobrý den, poprosil bych o cenovou nabídku na demontáž střechy a její opětovné položení. Na jedné třetině domu se nachází půdní vestavba,jelikož kuna udělala svoji práci s izolaci tak teď pokoj dosti promrzá v šikminách. Střecha má rozměr cca 60 m2. Klasická sedlová střecha. Střešní krytina je Bramac Max. Poprosil bych rozpočet na demontáž střešní krytiny (tašek, latí, kontralatí) oprava izolace a zpět vše. Fólii mám na výměnu. Děkuji s pozdravem F.

Zpráva: Rekonstrukce střechy. Dobrý den, potřeboval bych posoudit a na základě posouzení zrekonstruovat střechu – stáří cca 30 let. Včetně výměny krytiny a klempířských prací. Ideálně v letní sezóně 2018 (i dříve). Lokalita: Brno venkov. S pozdravem O. V.

Zpráva:  Poptávka prací. Vážený pane Štroufe, cca 25 km jižně od Brna potřebujeme rekonstrukci střechy včetně výměny střešní krytiny. Dům je starý cca 50 let, střecha je po jedné dílčí rekonstrukci stará cca 30-35 let. Při velkých deštích zatéká. Potřebujeme i kontrolu a případnou výměnu krovů, a chtěli bychom do střechy jedno střešní okno pro snadný výstup na střechu.. Střecha je jednoduchá o rozměrech cca 12*10 m. Klempířské práce – nové oplechování je také nutno udělat. Děkuji za reakci.

Zpráva:  Výměna střechy. Dobrý den, rádi bychom využili Vašich služeb. Uvažujeme o rekonstrukci střechy u rodinného domku. Je zde nutné použít lehkou krytinu, zvažujeme plech. Stávající střecha je ve špatné stavu, nicméně krovy jsou v pořádku. Chtěl bych se prosím zeptat, zda by bylo možné Vašich služeb využít a zda byste byli ochotni se přijet podívat a udělat nám cenovou nabídku. Rádi bychom střechu vyměnili v srpnu či září, případně dle vašich časových možností. Moc děkujeme.

Zpráva: Výměna střešní krytiny na parkovacím stání. Vážení, rádi bychom vyměnili střešní krytinu na parkovacím stání (kolaudace 2010), jde cca od 180 m2, včetně likvidace staré krytiny. Představa je Trapézový plech DEKPROFILE TR 35/207. Děkuji za nabídku. V. Ch.

Zpráva: Oprava „hřebenáče“. Dobrý den, jednalo by se prozatím o menší zakázku (celkovou rekonstrukci domu a novou střechu plánujeme asi tak za 3 – 4 roky). A to opravu/připevnění uvolněných střešních tašek a hlavně nejméně jednoho hřebenáče, který sjel až k okapu a hrozí pádem na zahradu. Jedná se o dvougenerační rodinný dům. Přístup po střeše je s otazníkem (staré „bobrovky“ nejsou už asi moc pevné), takže mám dotaz, zdali Vaše firma disponuje dlouhým žebříkem. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. J. B.

Zpráva: Výměna střešní krytiny včetně zateplení. Dobrý den, rád bych poptal cenovou nabídku na výměnu střešní krytiny včetně zateplení. Jedná se o plechovou rovnou střechu o velikost přibližně 74m2. Dům se nachází v Brně, stáří +- 45 let. Střecha je, dle mého názoru, v dobrém stavu. Bohužel v místnostech pod střechou je v zimním období dost zima, i když radiátory topí na plno. Sousedi střechu skrz špatný stav vyměňovali – vrchní vrstvu mají pokrytou deskami s „gumovým“ povrchem. Původní zateplení (nevím přesně o co se jedná – prý černá hmota) bylo odstraněno také, i když pánové z firmy říkali, že to bylo docela dost práce navíc a že by nové zateplení „položili“ na původní. Otázkou je, zda použít stejný postup a materiál nebo jsou na trhu i jiné možnosti. Předem děkuji za odpověď. R.L.