Výměna střešní krytiny

Uvažujete o kompletní výměně střešní krytiny?

Je ve špatném stavu, neplní svoji funkci? Střešní krytina podléhá procesu stárnutí a navíc pod vlivem klimatu časem ztrácí svojí pevnost a odolnost. Sanace různých částí střešní krytiny je jednou ze základních oprav, kterou pokrývači pravidelně dělají.

Pravidelně střechy kontroluje, měníme prasklé tašky,  opravujeme i plechové krytiny, děláme kompletní sanaci střech s kompletní výměnou střešní krytiny. Chceme zdůraznit, že při výměně střešní krytiny musíme zkontrolovat i stav krovu, laťování, bednění. I nosná konstrukce může být ve špatném stavu a může potřebovat sanaci. Nebojte se zavolat doktora na střechy – cenovou nabídku vám připravíme zdarma.

 

Kdy potřebujete na výměnu střešní krytiny povolení?

Pokud se jedná jen o drobnou opravu (např. výměna poškozených tašek), na úřad nemusíte. Pokud ale budete měnit krytinu na celé střeše, případně budete dělat kompletní rekonstrukci, budete to muset na úřadech ohlásit. Stavební povolení nepotřebujete, pokud nezasahujete do nosných konstrukcí a podstatně neměníte vzhled, způsob užívání, stabilitu nebo požární bezpečnost stavby, či neohrozí-li stavba životní prostředí nebo zdraví osob.

Pokud hledáte CENÍK ZA VÝMĚNU STŘEŠNÍ KRYTINY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

 

Poslední dotazy z poradny, rádi poradíme i vám

Zpráva: Oprava střechy. Dobrý den, poprosil bych o cenovou nabídku na demontáž střechy a její opětovné položení. Na jedné třetině domu se nachází půdní vestavba,jelikož kuna udělala svoji práci s izolaci tak teď pokoj dosti promrzá v šikminách. Střecha má rozměr cca 60 m2. Klasická sedlová střecha. Střešní krytina je Bramac Max. Poprosil bych rozpočet na demontáž střešní krytiny (tašek, latí, kontralatí) oprava izolace a zpět vše. Fólii mám na výměnu. Děkuji s pozdravem F.

Zpráva: Rekonstrukce střechy. Dobrý den, potřeboval bych posoudit a na základě posouzení zrekonstruovat střechu – stáří cca 30 let. Včetně výměny krytiny a klempířských prací. Ideálně v letní sezóně 2018 (i dříve). Lokalita: Brno venkov. S pozdravem O. V.