Loading...

Uvažujete o kompletní výměně střešní krytiny?

Je ve špatném stavu, neplní svoji funkci?

Výměna střešní krytiny

Střešní krytina podléhá procesu stárnutí a navíc pod vlivem klimatu časem ztrácí svojí pevnost a odolnost.

Sanace různých částí střešní krytiny je jednou ze základních oprav, kterou pokrývači pravidelně dělají.

Pravidelně střechy kontroluje, měníme prasklé tašky, opravujeme i plechové krytiny, děláme kompletní sanaci střech s kompletní výměnou střešní krytiny. Chceme zdůraznit, že při výměně střešní krytiny musíme zkontrolovat i stav krovu, laťování, bednění. I nosná konstrukce může být ve špatném stavu a může potřebovat sanaci. Nebojte se zavolat doktora na střechy – cenovou nabídku vám připravíme zdarma.

Kdy potřebujete na výměnu střešní krytiny povolení?

Pokud se jedná jen o drobnou opravu (např. výměna poškozených tašek), na úřad nemusíte. Pokud ale budete měnit krytinu na celé střeše, případně budete dělat kompletní rekonstrukci, budete to muset na úřadech ohlásit. Stavební povolení nepotřebujete, pokud nezasahujete do nosných konstrukcí a podstatně neměníte vzhled, způsob užívání, stabilitu nebo požární bezpečnost stavby, či neohrozí-li stavba životní prostředí nebo zdraví osob.

Pokud hledáte CENÍK ZA VÝMĚNU STŘEŠNÍ KRYTINY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme

Chci fér cenu a záruku 5 let

REFERENCE, chcete nás ohodnotit?

20
Přes 20 let zkušeností
60
60 měsíců záruka
100
100% kvalita poskytovaných služeb
100
100% spolehlivost