Bezúdržbové fasády

Bezúdržbové fasády

Zateplení objektu ve spojení s minerální fasádní vatou. Stavba je odvětrána vzduchovým průduchem mezi fasádní lamelou a zateplením. Nehrozí tak vznik plísní v interiérech. Fasádní materiál je většinou bezúdržbový. Fasádu lze omýt vysokotlakými čističi, poškození povrchu tady nehrozí.

Sklolamináty: fasádní obkladový systém vyrobený ze sklolaminátu – jde o kompozitní materiál, který je tvořen skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí – polyesterem. Materiál má dlouhou životnost a stálobarevnost.

Natavené přírodní kamínky: fasádní profily jsou vyráběné z kvalitního vypěněného termoplastu, ve kterém je zatavená drť z přírodního kamene.

Plastové lamely s fóliemi: nabízejí dlouhou životnost. Dosahuje se věrných dekorů přírodního a lakovaného dřeva. Pevné komůrkové fasádní profily se potahují kvalitními odolnými fóliemi s UV filtry. Na výběr široká škála barevných odstínů. Fasádní obklady z plastových lamel není nutné více natírat, jsou bezúdržbové a tudíž ušetří čas a náklady typické u dřevěných fasád.

Plastové lamely ze zpěněného plastu: vyrábí se z kvalitní umělé hmoty procesem koextruze. Mají raženou konturu dřeva a jsou výhodným řešením pro jakékoliv obložení. Tvrdá povrchová vrstva lamel je odolná proti UV záření a zaručuje dlouhou životnost a stálobarevnost.

Při výběru je vhodné kontaktovat odbornou firmu se zkušenostmi.

Fasádní obklady dům dokonale ochrání.

Stavební firma Brno, Jiří Štrouf