Tesařství

TESAŘSKÉ PRÁCE, tesař, který se neutne

Hledáte odborníka pro výrobu zahradní pergoly nebo zahradního altánu? Rozpadající se stání pro váš osobní automobil volá po opravě? Vaše krovy potřebují rekonstrukci? Je nablízku profi firma, která bude umět staré krovy opravit nebo vyměnit?

Všechny práce svěřte těm, kteří to umějí a pro něž je tesařská práce rutinou. Tesařům. Profesionálům, kteří vám nabídnou záruku 60 měsíců.

 

ZAJÍMÁ VÁS CENÍK ZA TESAŘSKÉ PRÁCE? KONTAKTUJTE NÁS TEĎ HNED A ZÍSKEJTE FÉROVOU CENU NA MÍRU. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme. Vyzkoušejte nás!

dřevostavba tesař Brno dřevostavba tesař Brno tesař Brno tesařství tesař Jiří Štrouf

 

Odborníci na slovo vzatí

Jestliže nechcete, aby vám střecha staršího rodinného domku nespadla na hlavu, bude třeba poohlédnout se. Izolatér umí odizolovat a vyspravit střechu proti zatékání vody, pokrývač zvládne bez problémů pokládku střešní krytiny. Klempíři to zase umějí s plechy, takže všechny okapy, svody, římsy, žlaby a oplechování nechejte raději na nich. Ale to hlavní, postavit konstrukci střechy, opravit, vyměnit nebo nahradit poškozené části trámů a krokví, umějí jenom tesaři. Podle vašeho přání zhotoví také nejrůznější terasy, dřevěné stavby, garážová stání, bez obav se pustí i do srubové stavby.

Široká nabídka služeb

V současné době není nouze najít tesaře, který si poradí s vaším krovem, i když občas se i tesař může „utnout“. V nabídce solidní firmy najdete kromě opravy krovů také jejich výstavbu, ozdobné úpravy krovů, zajištění vazníkových krovů nebo dřevěných stropů, výstavbu garážového stání nebo zahradního posezení. Důležitou součástí by měla být také projektová dokumentace, opalubkování nebo aplikace potřebného nátěru. Oslovte právě takovou společnost, kde v nabídce naleznete komplexní služby, právě ty jsou opravdovou výhodou.

Záleží na výběru

Jak poznat kvalitní firmu se zručnými a zkušenými pracovníky? Jednoduše. Vodítkem a nápovědou jsou především reference, kladné recenze, fotogalerie staveb a prací nebo také doporučení spokojených klientů, či délka záruky. Není od věci zjištění finanční náročnosti a objednávka práce včetně potřebného materiálu – tzv. stavba na klíč vás zbaví jakýchkoli starostí s nákupem materiálu. V případě spokojenosti je dobré zanechat odkaz, tip na kvalitní a včas odvedenou práci, což pomůže zase dalším zájemcům o tento druh činnosti.