Tesařství

TESAŘSKÉ PRÁCE, tesař, který se neutne

Hledáte odborníka pro výrobu zahradní pergoly nebo zahradního altánu? Rozpadající se stání pro váš osobní automobil volá po opravě? Vaše krovy potřebují rekonstrukci? Je nablízku profi firma, která bude umět staré krovy opravit nebo vyměnit?

Pokud hledáte CENÍK ZA TESAŘSKÉ PRÁCE, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme.

Chci fér cenu a záruku 5 let

dřevostavba tesař Brno dřevostavba tesař Brno tesař Brno tesařství tesař Jiří Štrouf

 

Tesař musí být odborník

Jestliže nechcete, aby vám střecha staršího rodinného domku nespadla na hlavu, bude třeba poohlédnout se. Izolatér umí odizolovat a vyspravit střechu proti zatékání vody, pokrývač zvládne bez problémů pokládku střešní krytiny. Klempíři to zase umějí s plechy, takže všechny okapy, svody, římsy, žlaby a oplechování nechejte raději na nich. Ale to hlavní, postavit konstrukci střechy, opravit, vyměnit nebo nahradit poškozené části trámů a krokví, umějí jenom tesaři. Podle vašeho přání zhotoví také nejrůznější terasy, dřevěné stavby, garážová stání, bez obav se pustí i do srubové stavby.

Široká nabídka služeb

V současné době není nouze najít tesaře, který si poradí s vaším krovem, i když občas se i tesař může „utnout“. V nabídce solidní firmy najdete kromě opravy krovů také jejich výstavbu, ozdobné úpravy krovů, zajištění vazníkových krovů nebo dřevěných stropů, výstavbu garážového stání nebo zahradního posezení. Důležitou součástí by měla být také projektová dokumentace, opalubkování nebo aplikace potřebného nátěru. Oslovte právě takovou společnost, kde v nabídce naleznete komplexní služby, právě ty jsou opravdovou výhodou.

Záleží na výběru

Jak poznat kvalitní firmu se zručnými a zkušenými pracovníky? Jednoduše. Vodítkem a nápovědou jsou především reference, kladné recenze, fotogalerie staveb a prací nebo také doporučení spokojených klientů, či délka záruky. Není od věci zjištění finanční náročnosti a objednávka práce včetně potřebného materiálu – tzv. stavba na klíč vás zbaví jakýchkoli starostí s nákupem materiálu. V případě spokojenosti je dobré zanechat odkaz, tip na kvalitní a včas odvedenou práci, což pomůže zase dalším zájemcům o tento druh činnosti.

 

 

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Krov. Dobrý den, prosím o info, jestli by bylo možné objednat u Vás výměnu jednoho sloupku který podepírá středovou vaznici na RD. Prosím o cenovou nabídku. Díky. M.

Zpráva: Poptávka oprava střechy po vichřici. Dobrý den, vichřice nám shodila pár tašek ze střechy a máme na střeše díru o šíři asi 6 tašek. Tašky navíc máme. Jedná se o starý jednopatrový domek (Brno-Komín), problém je na části střechy, která je pultová a to úplně nahoře. Táta na to koukal a vypadá to, že ta horní vrstva je vůbec špatně přidělaná. Potřebujeme nutně spravit tu díru a ideálně se podívat a dopřipevnit a doopravit, co je třeba. Potřebujeme, aby střecha vydržela ještě cca 5 let, potom budeme stavět podkroví. Je to něco, s čím byste nám mohl pomoci? Mnohokrát děkuji.

Zpráva:  Dobrý den, poptáváme rekonstrukci dvou střešních konstrukcí v Praze. Termín realizace v první polovině roku 2018. Prosím o cenovou nabídku. S pozdravem Stavební technik J. S.

Zpráva: Poptávka BD – Masarykova čtvrť. Dobrý den, mohli bychom Vás poprosit o nabídku opravy střechy na naší akci BD Masarykově čtvrti. Viz výkaz výměr. Děkujeme předem. S pozdravem L. Š.

Zpráva: Příložky ke stropním trámům. Dobrý den, prosím o nacenění provedení příložek ke stropním trámům. Jedná se o:
12x jednostranných příložek 80 x 200 v délce 4500m – svorniky M12 po max. 0,5m
5x jednostranných 90 x 220 x 4600 – svorniky M12 po max. 0,3m
4x jednostranných 80 x 220 x 4500 – svorniky M12 po max. 0,3m
4x oboustranných 2x 90 x 220 x 4600 – svorniky M12 po max. 0,3m
2x oboustranných 2x 80 x 220 x 4500 – svorniky M12 po max. 0,3m
Místo oboustranných se může případně vyměnit celý trám za 250 x 220 (dle ceny). Příložky budou zapuštěné 5m do obvodového zdiva. Bude se dělat na 2-3 etapy (ve dvou patrech – kvůli lepší přístupnosti) v termínu prosinec/leden Místo stavby je v Brně Obřany a jedná se o uzavřenou a vytápěnou stavbu. Je možno se domluvit na rámcovém termínu s tím, že to můžete provést v dny, kdy aktuálně nebudete moci dělat na jiné zakázce z důvodu špatného počasí. L. V.

Zpráva: Tesařské práce na rekonstrukci rodinného domu v Brně. Dobrý den. Stavím přístavbu na rodinném domě v první patře. Hledám firmu která by se mi postarala o tesařské a klempířské práce. Stavební práce začnou na začátku března ,takže se střecha začne stavět ze začátku dubna. V příloze posílám prováděcí projekt střechy s výpisem řeziva. Tašky se budou používat Bramac 7°. Pokud máte v daném termínu čas a zájem o  výše uvedenou práci, reagujte prosím na tuto poptávku zasláním konkrétního návrhu rozpočtu. S pozdravem V. D.

Zpráva: Dobrý den. Chtěl bych požádat na základě přiložených podkladů o nabídku na dodávku a montáž tesařských konstrukcí na akci výstavby dvou BD v Třebíči. Přikládám projektové podklady a slepý VV. Cokoli by bylo třeba doplnit tak mi prosím dejte vědět. Realizace těchto prací cca od 11/2018 – 04/2019. Nabídku bych potřeboval nejdéle do 23.3.2018. Přeji pěkný den. K.R.