Nátěry střech

Ze staré střechy uděláme novou, nátěry plechových střech

Pozor, důležité upozornění: Nátěry střech nyní děláme bez záruky. Bohužel reaktivní barvy používané jako základy na plechové střechy již nefungují tak dobře jako dříve. Pravděpodobně je to tím, že povrchy, jako např. zinkování, má v dnešní době odlišné chemické složení. Barvy se ale nezměnily, což způsobuje loupání barvy. Tento poznatek sdílejí i natěrači, s kterými jsme tuto záležitost konzultovali a spousta z nich střechy už vůbec nedělá, případně bez záruky. Pokud potřebujete nátěr střechy, tak na tuto práci vám nejsme schopni poskytnou záruku, jelikož kvalitu barev nemáme pod kontrolou.

Renovační nátěry prodlouží životnost a radikálně zlepší vzhled vaší střechy.

Neděláme jen odborné nátěry střech téměř všech typů,  ale i nátěr fasády, také údržbu, čištění, zjišťování stavu či drobné opravy. Vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy.

Chci fér cenu a záruku 5 let

oprava-ploche-strechy oprava-ploche-strechy3 P1100621

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Nátěr plechové sedlové střechy. Dobrý den, v létě bych chtěl nechat natřít ne příliš velkou plechovou sedlovou střechu na patrovém rodinném domě v Třebíči. Pokud mě kontaktujete s nabídkou na uvedený e-mail, zašlu snímek střechy. Děkuji, K.

Zpráva: Dobrý den, prosím o orientační nabídku na nátěr střechy výrobních hal. V příloze zasílám náhled z KN. První hala od spodu, výrazně rezavější je z trapézového plechu a zbytek je vlnka. Celková rozloha cca 2700 m2. Děkuji S pozdravem J.V.

Zpráva: Renovacni nater plechove strechy – chata. Dobry den, rad bych provedl nater plechove strechy chaty plocha cca 100m2. Muzete prosim poslat cenovou nabidku? Chata se nachazi v okr. Vyškov. Děkuji.