Zednické práce

Zednické a sádrokartonářské práce Jiří Štrouf Brno

Nabízíme profesionální servis. Garantujeme kvalitu a odbornost, naši pracovníci mají patřičné vzdělání – záruka na dílo 60 měsíců.

Hledáte někoho na stavbu rodinného domu? Střechy? Požadujete malé stavební úpravy, montáž sádrokartonů, drobné stavební práce, či právě naopak rozsáhlé stavební práce?

 

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

Zednické práce - před Zednické práce - po

Kolik to bude stát?

Každá zakázka je jedinečná, určitě i ta vaše. Cena  závisí na druhu použitého materiálu, objemu a složitosti prací.

Přednosti sádrokartonových systémů jsou především

  • rychlost a čistota, relativně velmi jednoduchá (rychlá) montáž
  • zlepšení tepelných a zvukových vlastností konstrukcí
  • zvýšení protipožární ochrany
  • regulace mikroklimatu v interiéru

Kde všude se sádrokartony s úspěchem využívají?

  • půdní vestavby, kde jsou ideálním řešením
  • příčky, když potřebujete upravit interiér
  • obklad stěny
  • sádrokartonové podhledy, které pomohou esteticky vylepšit vzhled starého stropu nebo nahradit omítku v případě novostaveb, s úspěchem se používají i pro zlepšení tepelné nebo zvukové izolace stávajících obytných místností
  • nemusíte se bát ani koupelen, protože pro stavbu nebo renovaci konstrukcí v prostorách se zvýšenou vlhkostí, se používají impregnované desky
  • velkou výhodou sádrokartonových konstrukcí je možnost vést v dutině těchto stěn sanitární instalace (např. elektroinstalace či vodovodní a odpadní potrubí).

 

zednické práce

zednické práce

pudni-vestavba-4

pudni-vestavba-1

zednické práce

Poslední dotazy z porady, rádi poradíme i vám:

Zpráva: Dobrý den, máme stavební zakázku v Brně – střed, kde je v projektu rámová střecha a dřevěná nástavba ze Steico prvků. Můžeme vám poslat poptávku?

Zpráva: Poptávka – zednické práce. Dobrý den, právě provádíme rekonstrukci bytu v rodinném domě a potřebujeme zajistit zednické práce – vystavění svislých konstrukcí v koupelně a kuchyni (Z prostoru cca 30m2 je potřeba vystavět zeď oddělující kuchyni od předsíně, záchoda a zdi v koupelně). Případně i úpravu podlah a stropů. Místo : Brno – venkov. Zahájení co nejdříve. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem A. P.

Zpráva: SDK příčka se zabudováním stavebního pouzdra. Dobrý den. Chtěl bych přepažit pokoj SDK příčkou o síle 12,5 cm. Velikost příčky cca 10 m2. Do příčky potřebuji instalovat stavební pouzdro Scrigno 1250x1970x125 mm dvoukřídlé. Lze udělat zhruba cenový odhad za m2 této příčky se zabudováním pouzdra. Také, jaké jsou časové možnosti? Adresa je Praha – východ u Jesenice.Děkuji Malý

Zpráva: Stropy – sadrokarton. Dobrý den, můžu prosím o nacenění snížení stropů v domě, kdy se jedná o snížení cca 20-25 cm o ploše asi 220m2 a z toho je 15 plochy v koupelně( zelený sádrokarton) všude chci zateplení 20cm vaty, parozábrana, a práce se vším i s broušením až do finále na přípravu malování. Děkuji a přeji hezký den.

Zpráva:  Sádrokarton, poptávka. Dobrý den, chtěla bych se poptat jak by cenově vycházela pouze malá úprava v bytě. Jednalo by se o zakrytí stoupaček sádrokartonem (+ pravděpodobně nějaká izolace, protože stoupačky vytvářejí v nočních hodinách šílený rámus), ze stoupaček vede další trubka k radiátoru. Šlo by tak vlastně pouze o takový malý sloupek v rohu místnosti (výška místnosti 2,3m).  Jsme nájemníci a větší stavební úpravy nejsou možné. Děkuji předem za informace a přejí hezký den, T.

Zpráva: Zateplení stropu se sádrokartonem. Dobrý den,máme starší RD, jsou zde starší stropy (desky,rákosí, omítka).Chtěli bychom to zateplit s 16cm izolační vatou a udělat sádrokartonový strop.Rozměr místností ( 4 x 4m , další 3.5 x 4m,další taky 3.5 x 4 m, a delší chodba 19 x 1.8m).Můžete mi to prosím nacenit? Předem děkuji.