Zednické práce

Zednické, stavební, sádrokartonářské práce Jiří Štrouf Brno

Nabízíme profesionální servis. Garantujeme kvalitu a odbornost, naši pracovníci mají patřičné vzdělání – záruka na dílo 60 měsíců.

Hledáte někoho na stavbu rodinného domu? Střechy? Požadujete malé stavební úpravy, montáž sádrokartonů, drobné stavební práce, či právě naopak rozsáhlé stavební práce?

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

Zednické práce - před Zednické práce - po

Stavební práce – ceník

Každá zakázka je jedinečná, určitě i ta vaše. Cena  závisí na druhu použitého materiálu, objemu a složitosti prací. Kontaktujte nás, prosím, a my vám pošleme cenovou nabídku na míru.

Přednosti sádrokartonových systémů jsou především

  • rychlost a čistota, relativně velmi jednoduchá (rychlá) montáž
  • zlepšení tepelných a zvukových vlastností konstrukcí
  • zvýšení protipožární ochrany
  • regulace mikroklimatu v interiéru

Kde všude se sádrokartony s úspěchem využívají?

  • půdní vestavby, kde jsou ideálním řešením
  • příčky, když potřebujete upravit interiér
  • obklad stěny
  • sádrokartonové podhledy, které pomohou esteticky vylepšit vzhled starého stropu nebo nahradit omítku v případě novostaveb, s úspěchem se používají i pro zlepšení tepelné nebo zvukové izolace stávajících obytných místností
  • nemusíte se bát ani koupelen, protože pro stavbu nebo renovaci konstrukcí v prostorách se zvýšenou vlhkostí, se používají impregnované desky
  • velkou výhodou sádrokartonových konstrukcí je možnost vést v dutině těchto stěn sanitární instalace (např. elektroinstalace či vodovodní a odpadní potrubí).

zednické práce zednické práce

pudni-vestavba-4 pudni-vestavba-1

Poslední dotazy z porady, rádi poradíme i vám:

Zpráva: Dobrý den, máme stavební zakázku v Brně – střed, kde je v projektu rámová střecha a dřevěná nástavba ze Steico prvků. Můžeme vám poslat poptávku?

Zpráva: Poptávka – zednické práce. Dobrý den, právě provádíme rekonstrukci bytu v rodinném domě a potřebujeme zajistit zednické práce – vystavění svislých konstrukcí v koupelně a kuchyni (Z prostoru cca 30m2 je potřeba vystavět zeď oddělující kuchyni od předsíně, záchoda a zdi v koupelně). Případně i úpravu podlah a stropů. Místo : Brno – venkov. Zahájení co nejdříve. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem A. P.

Zpráva: Stavební práce – SDK příčka se zabudováním stavebního pouzdra. Dobrý den. Chtěl bych přepažit pokoj SDK příčkou o síle 12,5 cm. Velikost příčky cca 10 m2. Do příčky potřebuji instalovat stavební pouzdro Scrigno 1250x1970x125 mm dvoukřídlé. Lze udělat zhruba cenový odhad za m2 této příčky se zabudováním pouzdra. Také, jaké jsou časové možnosti? Adresa je Praha – východ u Jesenice.Děkuji Malý

Zpráva: Zednické práce, rekonstrukce bytu. Prosím o cenovou nabídku na provedení celkové rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny (nové obklady a dlažbu), přípojky vody a odpadu (pro kuchyňskou linku) , rozvod elektro pro spotřebiče, broušení a renovace parket v obývacím pokoji a natření dveří. Děkuji za nabídku.

Zpráva: Sádrokartonová příčka v bytě. Dobrý den, máme byt 1+kk. Nyní zvažujeme, že bychom rádi rozdělili prostor bytu na ložnici a obývací pokoj sádrokartonem. V jedné části této zdi bychom umístili posuvné dveře, které by zajížděly do zdi. Kvůli špatné možnosti větrání vzniklé ložnice, jsme zvažovali udělat dveře vysoké až do stropu.(2,70-2,50m) A v další části sádrokartonové zdi, kvůli osvětlení, jsme si naplánovali prosvětlení skleněnou výplní po celé výšce (šíře 50-60cm), (mléčné sklo – případně jiná varianta). Ráda bych se vás tedy zeptala, zda jste schopni provést takovou vestavbu, včetně netypických posuvných dveří. Jaká by byla pouze orientační cena za celek. Jak široká by musela být stěna, pokud by do ní zajížděly dveře?(12-13cm??) Celková délka stěny by byla cca 7m, dveře 80cm, prosklení 50-60cm.. Výška pokoje je 2,70m. Děkuji M. P.