Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf Brno

 

S jakými dotazy nám klienti nejčastěji volají?

 • Ještě nebydlíme. Střechu na rekonstruovaném domě nám málem vítr vzal i s pokrývačem
 • Kvůli odbornějším zásahům do stavby jsme si museli pozvat jinou firmu
 • Kvalifikace firmy původní není dostatečná. Dříve se to nevědělo
 • Špatný počáteční odhad ceny rekonstrukce způsobil, že se konečná cena o dost zvýší. Ale s tím se prý dalo počítat
 • Už jsme si pomalu zvykli na život na staveništi. Dělníci jsou v jednom kole. Ale ne u nás. Kvůli spoustě rozdělaných zakázek neví, kam prvně skočit. Tak čekáme
 • Rekonstrukce je hotová. My opět čekáme. Na co? Na reklamaci odvedených prací

Noční můra? U nás ne!

… i takhle může vypadat reference stavební firmy. Špatně vybrané stavební firmy, která si neváží zákazníka. My se snažíme o pravý opak

 • Zakládáme si na spolehlivosti – dodržujeme termíny dle smlouvy, ceny v průběhu realizace stavby neměníme
 • Realizujeme zakázky v Brně, na území Jihomoravského kraje, ale i po celé ČR
 • Odborně se vzděláváme, jsme česká firma se vzdělanými zaměstnanci
 • Neskáčeme od jednoho zákazníka k druhému
 • Nenecháváme vás čekat
 • Počet dní, které kvůli rekonstrukce strávíte v omezených podmínkách, se snažíme stáhnout na minimum
 • Děláme rekonstrukce bytů, rodinných domů
 • Renovace – nebytové prostory i kanceláře
 • Rekonstrukce koupelny, kuchyně
 • Rekonstrukce domů na klíč
 • Drobné zednické práce – obklady a dlažby
 • Suchá výstavba – sádrokartonářské práce
 • Výstavba nových domů
 • Ručíme za všechny odvedené práce 60 měsíců

 

S námi se vaše rekonstrukce nepromění v noční můru

 

Pro kvalitní život chtějte kvalitní bydlení – ZÁRUKA NA PRÁCI 60 MĚSÍCŮ!

Stavební firma Brno Štrouf - před rekonstrukcí Stavební firma Brno Štrouf - po rekonstrukci

Rekonstrukce (včetně drobných zednických prací) a výstavba bez starostí. Veškeré stavební práce provádíme na klíč a kompletně, včetně elektrikářských prací, vodoinstalačních prací, malování a úklidových prací.

stavebni-firma-reference stavebni-firma-půdní vestavba Brno stavebni-firma-reference4 stavebni-firma-reference5

Montáže sádrokartonů

zaručují rychlost stavby, jedná se o tzv. suchou výstavbu. Díky tomu se nezvyšuje vlhkost okolních konstrukcí, výstavba je čistá bez stavebního odpadu. Díky nízké hmotnosti sádrokartonových desek odpadají problémy se statikou, nehrozí nadměrné zatěžování nosné konstrukce.

Půdní vestavby na klíč

Ušetřete čas a starosti a nechte si zrekonstruovat půdní prostory od nás na klíč. Nebo potřebujete jen zateplit fasádu? Zkuste si zadat nezávaznou poptávku! Provádíme i izolace nopové a izolace proti zemní vlhkosti.

Stavební firma Jiří Štrouf, to je 100% záruka kvality

Samozřejmostí je profesionálně odvedená práce, dodržení smlouvy a naprostá spokojenost zákazníků. Máme spokojené zákazníky po celé Moravě (Třebíč, Znojmo, Olomouc, Prostějov, Zlín, Blansko…), nejen v Brně. V případě větší zakázky stavíme po celém Česku (nejen v Praze).

 

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

 

P1160228 P1180674

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Rekonstrukce. Dobrý den, plánuji rekonstrukci domu v Brně. Je to řadový přízemní domek (napravo i nalevo jsou domy). První návrh architektonické studie počítá se zvýšením o patro a s rovnou pochozí střechou (terasou). Aktuálně nicméně přemýšlíme nad tím, místo rovné střechy udělat střechu, která by v budoucnosti umožňovala půdní vestavbu. Tedy výsledek by byl 1. nadzemní podlaží, 2. nadzemní podlaží, 3. půda. Rozměry stavby, nad kterou by měla být střecha, jsou cca 5m * 9m tj. 45m2, s tím, že 5 m má průčelí. V příloze zasílám foto z googlemaps pro představu jak to vypadá. Byli byste schopni realizovat takovou zakázku? Vybudovat střechu pro půdní vestavbu při rekonstrukci v novostavbě? Kolik by orientačně stála kompletní střecha mansardová a kolik sedlová (i s připadnou podezdívkou) pro půdní vestavbu o 45m2 v daných podmínkách? Případně, měli byste nějaké finančně/funkčně lepší řešení střechy? Děkuji.

Zpráva: Dobrý den, sháním firmu na rekonstrukci rodinného domu v Brně… Jedná se řadový 3 patrový rodinný dům. Bude se dělat kompletní rekonstrukce včetně rozvodů atd… Mám dokumentaci a výkaz výměr. Měl bych na konci října dostat stavební povolení. Rád bych se zeptal na Vaše časové možnosti a také jestli by bylo možné nacenění rekonstrukce dle výkazu výměr.

Zpráva: Sádrokartonový strop. Poptávám realizaci stropu bungalov, plocha 115 m2, z toho koupelna 7,5 m2, dvojitá konstrukce zavěšená na vazníky (umístění 13 cm pod spodní hranou vazníku), 1x průlez (střešní schody), bez dalších prostupů. Parozábrana 150g Silver. Děkuji tel. 608……

Zpráva: Podkroví SDK a izolace. Dobrý den, máme zájem o CN na SDK a izolaci (0,033-0,030 tepelný průchod) mezi krokvemi, máme 2 vikýře. Celková plocha 86 m2 je to novostavba Brno venkov, realizace tento rok. Zdravím. I. C.

Zpráva: Poptávka zateplení podkroví a sádrokartonových příček. Dobrý den, rád bych dostal cenovou nabídku na zateplení podkroví a montáž sádrokartonových příček ve 2.NP. Objekt je roubenka. Příčky jsou 100 mm s vnitřní izolací cca 55m2, zateplení je cca 115 m2, mezi krokve 200mm minerální vlna plus 60mm. Vše běžný sádrokarton. Dejte prosím též vědět termín možné realizace. Děkuji. D. V.

Zpráva: Snížení stropu. Prosím o cenovou nabídku na snížení stropu sádrokartonem v předsíni o cca 90 cm,  rozměr místnosti 130×410. Byt je cihlový ve staré zástavbě. Děkuji, s pozdravem. D.Š.

Zpráva: Stavba skladu zahradního nářadí. Poptávám cenu výstavby skladu 10m*5m*2.5m ze ztraceného bednění materiál bych dovezl na místo sám zaslal bych na Váš email plánky /výkresy/ děkuji za odpověď F.

Zpráva: Dřevo nástavba podkroví – patra. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli děláte i dřevo-nástavby na cihlový dům.V Obřanech máme rodinný dům a měli by jsme zájem o nástavbu patra nebo zvýšeného podkroví. Půda má velikost cca 90-100 m2 a měli by jsme zájem o vaši kompletní službu tzv.na klíč .Projektovou dokumentaci nemáme, vše by jsme rádi řešili přes vaši společnost. Můžete nás informovat jestli děláte i tyto nástavby a jestli by jste měli o zakázku zájem? Děláte i demont starých krovů a střechy? Moje poslední hloupá otázka bude ohledně přibližné ceny 🙂  .Prosím o přibližnou cenu +- je to pro nás jen orientační bod. Zájem o výstavbu by jsme měli buď následující rok např.od března nebo jestli by se vše stihlo vyřídit tak klidně i letos třeba od září. Děkuji a za info a přeji hezký den, S pozdravem T. V.