Stavebnictví

Stavební firma Jiří Štrouf

  • Rekonstrukce bytů, rodinných domů
  • Renovace - nebytové prostory i kanceláře
  • Rekonstrukce koupelny, kuchyně
  • Rekonstrukce domů na klíč
  • Drobné zednické práce - obklady a dlažby
  • Suchá výstavba - sádrokartonářské práce
  • Výstavba nových domů

Pro kvalitní život chtějte kvalitní bydlení. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme - ZÁRUKA NA PRÁCI 60 MĚSÍCŮ!

Stavební firma Brno Štrouf - před rekonstrukcí Stavební firma Brno Štrouf - po rekonstrukci

Rekonstrukce (včetně drobných zednických prací) a výstavba bez starostí. Veškeré stavební práce provádíme na klíč a kompletně, včetně elektrikářských prací, vodoinstalačních prací, malování a úklidových prací.

stavebni-firma-reference stavebni-firma-půdní vestavba Brno stavebni-firma-reference4 stavebni-firma-reference5

Montáže sádrokartonů

zaručují rychlost stavby, jedná se o tzv. suchou výstavbu. Díky tomu se nezvyšuje vlhkost okolních konstrukcí, výstavba je čistá bez stavebního odpadu. Díky nízké hmotnosti sádrokartonových desek odpadají problémy se statikou, nehrozí nadměrné zatěžování nosné konstrukce.

Půdní vestavby na klíč

Ušetřete čas a starosti a nechte si zrekonstruovat půdní prostory od nás na klíč. Nebo potřebujete jen zateplit fasádu? Zkuste si zadat nezávaznou poptávku! Provádíme i izolace nopové a izolace proti zemní vlhkosti.

Stavební firma Jiří Štrouf, to je 100% záruka kvality.

Samozřejmostí je profesionálně odvedená práce, dodržení smlouvy a naprostá spokojenost zákazníků. Máme spokojené zákazníky po celé Moravě (Třebíč, Znojmo, Olomouc, Prostějov, Zlín, Blansko...), nejen v Brně. V případě větší zakázky stavíme po celém Česku (nejen v Praze).

 

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

P1160228 P1180674