Stavba pergoly

Stavba pergoly

Pergola je jakýsi most do přírody

Tato zahradní stavba bývá často pokryta popínavými rostlinami a skýtá ideální úkryt před paprsky slunce, někdy i před dešťovými kapkami. Ideální třeba pro rodinné snídaně, či příjemné rodinné posezení. Dopřejte si nerušený odpočinek na vaší zahradě. Nápadům se meze nekladou, stylové provedení pro vaši oázu klidu rádi zrealizujeme.

Chystáte se vybudovat zahradní pergolu svépomocí? Pokud byste to nezvládli, kontaktujte profesionální tesaře.

Vyrobíme pro vás dřevěné pergoly na míru. Jste z Brna? Máte konkrétní představu o vaší nové pergole? Pak se můžeme sejít a vše probrat. Můžete nás navštívit i na naší firemní adrese: Bulharská 20c, Brno 612 00 – dopředu  se prosím objednejte. Garantujeme precizní práci – záruka 60 měsíců.

Chci fér cenu a záruku 5 let

Dotazy z poradny, rádi poradíme i vám

Zpráva: Dobry den, hledam firmu, která by mi dokázala vyrobit pergolu, stejnou jako mam nyní – viz foto v příloze, tak si vas dovoluji oslovit. Pergola je jiz 9 let stara a vzhledem k nevhodne zvolenému nateru je „na odpis“. Rozmery jsou cca 6×3 m. Material bych rad zvolil takovy, aby se nemusel ošetřovat (mam dojem, ze někdo mi doporucoval modrin). Termin dodani: jaro 2019 (nutno koordinovat s firmou, která mi bude renovovat eurookna, tzn. nejdříve sundat starou pergolu, pote renovace oken a pak instalace nove pergoly). Od nich presny termin nemam, zalezi na vzajemne domluve. Měli byste zajem tuto zakazku realizovat? Diky R. V.

Zpráva: Dobrý den, poptávám nezávazně pergolu na terasu. Potřebujeme zastínit terasu, která je otočená na jih, tedy celý den sem svítí slunce. Máme představu, že pergola bude vyrobena ze dřeva, jednoduchá konstrukce, střecha bude z trámů hustěji nasázených (aby se vytvořil stín), časem bude možné ji popnout vínem z přední strany. Část pergoly (cca jedna třetina, v místě u domu) bude zastřešená, zřejmě polykarbonát, tak aby bylo možno kolem domu projít suchou nohou. Terasa je betonová. Prosím o zaslání nabídky za výrobu a montáž pergoly a rovněž o sdělení termínu možné realizace. Děkuji I.N.