Stavba krovu

Krovy na míru, bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Typ krovu volíme s ohledem na další využití, chcete později v podkroví bydlet? Pro půdní vestavby jsou nejvhodnější střechy se sklonem 35 – 55°.

 

Hledáte spolehlivou firmu na stavbu krovů? Tesař musí být odborník

To hlavní, postavit konstrukci střechy, opravit, vyměnit nebo nahradit poškozené části trámů a krokví, umějí jenom tesaři.

Stavba krovu cena

Je závislá na typu střechy, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Pro všechny klienty máme záruku 60 měsíců.

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

 

 

Poslední dotazy z poradny:

Zpráva: Oprava krovů.  Přeji hezký den, jsme  Společenství vlastníků pro dům Ptice (2NP s obytným podkrovím a půdní neobytnou vestavbou), Praha, bohužel jako vlastník jsem narazila na nahnilý krov do Y, který je zvláštně položen, nevím, zda to byl záměr, nebo se bortí klenba. Krov je nahnilý i na koncích a v nejužším místě. Chtěli bychom zhodnotit stav krovů, nejdříve ale udělat půdní prostory „pochozí“ a vyřešit také „ofuky“ kolem komínů. Děkuji a jsem s pozdravem T. P.

Zpráva: Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Potřeboval bych vědět, zda existuje nějaký systém izolace střechy, abych nemusel sundávat krytinu (tašky) (např.nějaké polystyrenové šablony (tvárnice)…). Máme poměrně rozsáhlou půdu a chtěli bychom ji zrekonstruovat na obytný prostor. Však střecha je na starším domě, krokve jsou v pořádku a do střechy neteče. Však je tvořena jen s krokví na kterých jsou podélně natlučené latě a na nich položené střešní tašky. Není tam podbití s lepenkou ani žádné difúzní fólie, ale celá střecha se nám nechce sundávat.  Bojíme se však kdyby se pod střechu dala izolační vata, parotěsná fólie a sádrokartonové desky, že by mohli navlhnout – nebo po čase začít zatékat. Proto bych se rád zeptal, zda existuje nějaké řešení nebo, zda by bylo dostatečně přes krokve nebo mezi krokve natáhnout difúzní fólii, myslíme si že by v určitých místech (záhybech atd.) nebyla dostatečná. Proto se ptám, zda neexistuje nějaký systém pod střešní tašky mezi krokve a poté pokračovat tradičním způsobem difuzní fólie, vata, parotěsná fólie, sádrokarton. Také je třeba  zabudovat i střešní okna do střechy. Mockrát děkuji za odpověď, Z. H.

Zpráva:  Krovy na míru. Dobrý den, mohl bych poprosit o nabídku na kompletní střechu pro dvojdomek v Chudčicích. Tedy krov, laťe, kontralatě, krytinu, fólie, klempířina. Vše dodávka a montáž. Krytinu prosím keramickou pálenou režnou, červenohnědou. Klempířinu KJG v barvě hnědá. Posílám výkresy. Projektant uvádí ve skladbě střechy i záklop z OSB, nevím však je-li nutný. Návrh krovu mohu nechat i na Vás, jeví-li se vám vhodnější řešení. Realizace krovu cca srpen 2018. Předem děkuji za nabídku. S pozdravem L. Š.

Zpráva: Poptávka rekonstrukce střechy. Vážení, poptávám kompletní rekonstrukci střechy rodinného domu v Brně.  Jde o výměnu střechy včetně krovů, rekonstrukci věnce, podlahy a úpravy vnitřních zdí. V případě Vašeho zájmu Vám mohu poslat kompletní projektovou dokumentaci, případně se dohodnout na prohlídce na místě. Děkuji. S pozdravem F. K.