Stavba krovu

Krovy na míru (sanace, oprava krovů), bezpečná stavba a montáž krovu se zárukou 60 měsíců

Typ krovu volíme s ohledem na další využití, chcete později v podkroví bydlet? Pro půdní vestavby jsou nejvhodnější střechy se sklonem 35 – 55°.

Hledáte spolehlivou firmu na stavbu krovů? Tesař musí být odborník

To hlavní, postavit konstrukci střechy, opravit, vyměnit nebo nahradit poškozené části trámů a krokví, umějí jenom tesaři.

Stavba krovu cena

Je závislá na typu střechy, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Pro všechny klienty máme záruku 60 měsíců.

Chci fér cenu a záruku 5 let

Poslední dotazy z poradny:

Zpráva: Výměna trámů na půdě chaty. Dobrý den, provádíme rekonstrukci chaty při které jsme zjistili, že trámy na půdě jsou podepřené příčkami, které chceme odstranit. Chata byla stavěna/opravována dle finanční tísně předchozího majitele, rozměry půdy: 9x6m s tím že 2x6m z toho je přístavek, kde je trámový řešeno jinak a sloupek je podepřen mazaninou. Potřeboval bych vyměnit nosné trámy/kleštiny/vaznice,… sjednotit přístavek, tak aby se mohli zbourat příčky, které jsou nyní částečně nosné.

Zpráva: Dobrý den, ráda bych se zeptala na orientační cenu opravy střechy a krovu. Velikost plochy střechy je cca 120m². Je třeba vyměnit všechny trámy, protože jsou již napadené. Děkuji

Zpráva: Oprava krovů.  Přeji hezký den, jsme  Společenství vlastníků pro dům Ptice (2NP s obytným podkrovím a půdní neobytnou vestavbou), Praha, bohužel jako vlastník jsem narazila na nahnilý krov do Y, který je zvláštně položen, nevím, zda to byl záměr, nebo se bortí klenba. Krov je nahnilý i na koncích a v nejužším místě. Chtěli bychom zhodnotit stav krovů a vyřešit také „ofuky“ kolem komínů. Děkuji a jsem s pozdravem T. P.

Zpráva: Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Potřeboval bych vědět, zda existuje nějaký systém izolace střechy, abych nemusel sundávat krytinu (tašky) (např.nějaké polystyrenové šablony (tvárnice)…). Máme poměrně rozsáhlou půdu a chtěli bychom ji zrekonstruovat na obytný prostor. Však střecha je na starším domě, krokve jsou v pořádku a do střechy neteče. Však je tvořena jen s krokví na kterých jsou podélně natlučené latě a na nich položené střešní tašky. Není tam podbití s lepenkou ani žádné difúzní fólie, ale celá střecha se nám nechce sundávat.  Bojíme se však kdyby se pod střechu dala izolační vata, parotěsná fólie a sádrokartonové desky, že by mohli navlhnout – nebo po čase začít zatékat. Mockrát děkuji za odpověď, Z. H.

Zpráva:  Cena krovu – krovy na míru. Dobrý den, mohl bych poprosit o nabídku na kompletní střechu pro dvojdomek? Tedy krov, laťe, kontralatě, krytinu, fólie, klempířina. Vše dodávka a montáž. Krytinu prosím keramickou pálenou režnou, červenohnědou. Klempířinu KJG v barvě hnědá. S pozdravem L. Š.

Zpráva: Poptávka rekonstrukce střechy. Vážení, poptávám kompletní rekonstrukci střechy rodinného domu v Brně.  Jde o výměnu střechy včetně krovů, rekonstrukci věnce, podlahy a úpravy vnitřních zdí. S pozdravem F. K.