Stavba domu

Stavba rodinného domu (oprava, rekonstrukce), výstavba na klíč

Rekonstrukce domu na klíč je jednoduchá. O vše se postaráme – od přípravy projektu, stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce.

Proč si vybrat Stavební firmu Jiří Štrouf?

  • žádné starosti s rekonstrukcí
  • nejlepší poměr cena/kvalita – kvalitu garantujeme zárukou 5 let
  • ceny v průběhu realizace neměníme, držíme slovo
  • jsme prosperující, spolehlivá česká stavební firma

Chcete postavit rodinný dům? Chcete váš starý dům opravit? Požadujete provádění stavby od spolehlivé firmy se zárukou kvality?

Již 20 let úspěšně stavíme a opravujeme rodinné domy. Kontaktujte nás teď hned a získejte záruku 60 měsíců.

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

Stavba chaty, oprava, rekonstrukce starého domu

Rekonstrukce domku

Chcete postavit chatu, chalupu? Chcete jen chatu opravit? Chcete opravit starý dům? Požadujete provádění stavby od spolehlivé firmy se zárukou kvality?

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Dobrý den, chtěl bych rekonstrukci domu, respektive chalupy 25 km od Brna.  Mohl byste se prosím přijet podívat? Děkuji.

Zpráva: Parozábrana. Dobrý den, chceme v prosinci vylévat podlahy anhydritem a bylo nám doporučeno udělat zateplení stropu a instalovat parozábranu. Chtěl bych se zeptat, zda bude parozábrana držet v tak velké vlhkosti, popřípadě jak ji připevnit? Děkuji za radu.

Zpráva: Sádrokarton – kalkulace. Dobrý den, mám na Vás prosbu, zda mi můžete zaslat kalkulaci na sádrokartonářské práce. Jednalo by se cca o obytnou plochu 50 metrů čtverečních v 2.patře rodinného domu, jde o vytvoření chodby, 2 pokojů a koupelny. Případně máte stanovenou cenu za metr čtvereční? Dům je v Pardubicích. Předem děkuji za informace, J.

Zpráva: Stavba RD. Dobrý den, chtěly bychom se zeptat kolik by stála výstavba hrubé stavby vč základové desky, IS a střechy. Materiál na výstavbu hrubé stavby by byl Ytong. Jde především o základovou desku a práci stavby s Ytongem. Jedná se o dvoupodlažní RD 5+kk o zastavěné ploše do 100m2. Kolik by byla cca cena prosím prací od Vaší firmy? Děkuji V.

Zpráva: Poptávka sádrokarton. Dobrý den, měla bych zájem o cenu zakázky vč. materiálu a práce: sádrokartonový strop 18m2, 11m2 a falešné sádrokartonové stěny v pokoji délky 5m, výška 2,9m tj. cca 15m2, navrtání 4 háků do stropu a vyříznutí 3 vývodů na světlo. Místo práce: Brno-střed. Děkuji A.