Rodinné domy na klíč

Chcete postavit rodinný dům na klíč? Chcete kvalitního dodavatele a nadstandardní záruku? Jste na správném místě.

Stavba rodinného domu na klíč, malé rodinné domy na klíč

Pokud se chcete dozvědět více ohledně možnosti výstavby rodinného domu na klíč s patřičnou kvalitou a za rozumnou cenou, pak nám prosím zavolejte +420 603 960 218. Zodpovíme všechny vaše dotazy a seznámíme vás s celým postupem spolupráce při výstavbě rodinného domu.

Jsme malá, spolehlivá česká firma. Jednání probíhá přímo s majitelem Jiřím Štroufem. Již 20 let úspěšně stavíme a opravujeme rodinné domy. Kontaktujte nás teď hned +420 603 960 218 a získejte záruku 60 měsíců.

CHCI FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Rekonstrukce rodinného domu dle dokumentace. Poptáváme rekonstrukci rodinného domu. Projektovou dokumentaci máme vypracovanou. Konkrétně se bude jednat o výměnu topení, instalatérské práce, drobné stavební práce. Prosíme o cenovou nabídku. Děkujeme.

Zpráva: Výstavba RD na klíč. Prosím o cenovou nabídku na stavbu menšího domu na klíč, do 60 m2, stavební povolení nemám. Děkuji za nabídku.

Zpráva: Sádrokarton podkroví. Prosím o vystavení cenové nabídky. Podkroví, již zateplené vatou 18. 100m2, 3 střešní okna. Šikmá střecha, chceme obyčejný sádrokarton. Bez příček a štítu. Pouze položení rastru a sádrokartonu. Kytování a broušení si uděláme. Děkuji.

Zpráva: RD Drásov. Dobrý den, chtěl bych se zeptat – stavíme v Drásově RD – potřeboval bych dokončit koupelny, schodiště, podlahy apod.
Máme větší dům, firma, která tam byla doteď už bohužel nastupuje na jinou zakázku, tak hledám nového zhotovitele. Pokud byste měl zájem, můžeme se na stavbu kdykoli podívat. Zatím ještě nemáme čp, tak zasílám orientační odkaz, kde se stavba nachází. V případě zájmu mne můžete kdykoli kontaktovat, klidně i večer, na telefonu jsem od 8 do 22h.

Zpráva: Zateplení + příčky. Prosím, o cenu za m2 bez DPH: zateplení šikmé střechy s uvedení přesného typu izolace. Pokud můžete, použít pro nabídku izolaci Isover Unirol Profi. Skladba: 180mm mezi krokve, 60 mm nad krokve, parozábrana, sádrokarton GKB 12,5mm. Je lepší použít GKBi? Pokud to doporučujete, prosím o cenu s impregnovaným sádrokartonem. Mockrát děkuji. S.

Zpráva: Rekonstrukce střechy na rekreačním objektu – výměna střešní krytiny na klíč. Poptávám rekonstrukcí střechy rekreačního objektu, včetně likvidace původní krytiny z  vlnitého eternitu. Rozměry stavby 9x6m, střecha není podbitá, eternitové díly přišroubovány na řídkých latích. Rozměr střechy cca 116m2. Tvar střechy A, uhel tak cca 30°stupňů z obou stran, hřeben cca 140cm nad stropem. Půda není pochozí. Uvažuji o lehké střešní krytině, např. ocelový plech nebo hliník. Pokud by bylo možné, současná oprava komínu-zednické práce. Děkuji Š.