Rekonstrukce střech

Dosluhuje střešní krytina? Zatéká vám do střešního pláště?  Rozhodli jste se pro obytné podkroví? Budete rozšiřovat dům? Chcete střešní okna? Pak potřebujete spolehlivou firmu na rekonstrukci.

Rekonstrukce, stavba střechy se zárukou 60 měsíců. Pokrývač, klempíř a tesař – bezpečná střecha pro útulné bydlení, která vás bude chránit proti špatnému počasí, bude vizitkou vašeho domu desítky let. Kompletní řešení na klíč.

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

 

Rekonstrukce střech panelových domů, revitalizace (obnova) panelových domů

Máte problémy s tepelnou izolací? Potřebují vyměnit hydroizolační materiály? Objevují se vlhké mapy? Zavolejte doktora na střechy! Nabízíme záruku 60 měsíců, garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

Poslední dotazy z poradny. Rádi poradíme i vám.

Zpráva: Poptávka cenové nabídky na rekonstrukci střechy panelového domu. Dobrý den, jako člen výboru SVJ bych chtěl požádat o cenovou nabídku na zateplení (vyspádování střechy např. polystyrenem) a hydroizolaci střechy na našem domě. Prosím, pošlete nabídku na mail, pokud se rozhodnete ji vyhotovit. Rádi bychom ji nechali posoudit schůzí vlastníků jednotek, která se uskuteční v polovině května. Potřebujete-li se na střechu podívat, napište, dohodneme se na termínu. Snad vám mohou pomoci plány domu v příloze. Pěkný den.

Zpráva: Dobrý den, rád bych u vás poptal rekonstrukci střechy / chaty. Rozsah prací:

  • demontáž stávající eternitové střechy
  • kompletní konstrukce podkroví (strop + nový krov), zvýšení o 1,5 m.
  • položení eternitových šablon Creative (dodám), cca 30m2
  • zateplení střechy/podkroví a celého nadzemního patra 28m2
  • vnější obložení dřevem
  • osazení oken 3x
  • osazení nerez komínu

Předpokládaný termín realizace: květen – srpen. Pokud by vás tato zakázka zaujala, prosím o přibližnou kalkulaci prací + materiálu, vč. odhadované doby realizace. Předem děkuji R. R.

Zpráva: Poptávka střechy. Dobrý den, poptáváme u Vás provedení sedlové střechy včetně zhotovení krovu na RD. Dům má obdélníkový půdorys. Jedná se o nadkrokevní systém izolace s tepelnou izolací s PIR desek v celkové tl. 200mm – uložené jako 2x100mm. V projektu je navržena hydroizolace asfaltovými pásy, ale netrváme na tom, pokud bude hi souvrství z fólie znamenat finanční úsporu – může být.  Střešní krytina figaro režná. Dům je navržen jako pasivní. V případě zájmu Vás prosím o zpracování nezávazné cenové kalkulace. Budeme rádi, když bude cenová kalkulace obsahovat i klempířské prvky – svody, parapety – alespoň cenu za BM. Klempířskou budeme určitě chtít v nějaké RAL. Termín realizace od poloviny května 2018. V případě doplnění jakýchkoli podkladů mi dejte prosím vědět. Děkuji, I. S.

Zpráva: Úprava, zabezpečení střechy proti vnikání hmyzu. Dobrý den, potřebujeme zabezpečit střechu proti vnikání hmyzu. Minulý rok jsme měli problém – sršni si vytvořili hnízdo ve štítu. Prosím o informaci, jestli by jste byli ochotní nám pomoct a případně kdy. Asi by bylo ideální se na to nejdřív podívat a pak se dohodnout. Děkuji

Zpráva: Poptávka na renovaci střechy. Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnosti renovace střechy rodinného řadového domku v Brně. Jaké jsou vaše časové možnosti a bylo by možné udělat nějaký odhad ceny? Střecha je sedlová, přičemž jedna část má menší sklon než druhá. Ta s menším sklonem je plechová a nejspíš nebude potřeba na ni dělat žádné úpravy. Na druhé části jsou pálené tašky, které budou potřeba vyměnit. Rozměr části s pálenou taškou: šiřka (po hřebeni): 7,5m, délka: 6,9m. Renovovanou část bychom chtěli zateplit, momentálně jsou tam jenom dřevěné desky bez izolace. Dále bych se chtěl zeptat jestli děláte i střešní okna a menší stavební úpravy, případné děláte i sádrokartónové půdní vestavby? Co se týče termínu realizace potřebovali bychom to mít nejpozději do konce července, je to reálné? Děkuji. S přáním hezkého dne, L.C.

Zpráva: Dobrý den, nedávno jsme zjistili, že nám do domu zatéká voda střechou přes atiku, která je přikrytá plechem. Jedná se o čtyřpatrový obytný dům. Proto kontaktujeme vaši firmu s otázkou, zda byste měli zájem provést opravu. Pokud ano, odpovězte prosím na tento email. Vzhledem k tomu, že nevím jak je poškození závažné a co je pro opravu střechy potřeba, zřejmě by bylo nejlepší, kdybyste se na střechu zajeli podívat.