Realizace střech

Realizace střech, nová střecha na klíč se zárukou 5 let

Požadujete komplexní realizaci střech šikmých, plochých, malých i velkých, venkovních altánů či jen přístřešků?

Provádíme realizace a rekonstrukce střešní konstrukce, včetně pokládky krytin, PVC fólií, asfaltových pásů, pokládku betonových a pálených krytin, střešních šindelů... Samozřejmostí jsou opravy střech, oplechování, klempířské, pokrývačské, natěračské a tesařské práce.

Provádíme komplexní práce spojené se střechou - střešní okna, půdní vestavby. Střecha od nás vás bude chránit, bude vizitkou vašeho domu desítky let.

Chcete důkaz kvality?

Záruka na dílo v délce 60 měsíců! Kvalifikovaní zaměstnanci, orientace v nových technologiích.

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

Samozřejmostí je odborná konzultace.

IMG_2892 IMG_1688 IMG_1705 IMG_1481 IMG_1607  IMG_0743

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Zastřešení rekreačního objektu. Dobrý den, poptávám zhotovení ploché střechy na rekreační objekt o rozměrech 6,5 x 6,5m. Naše představa střechy je trámová konstrukce s izolací s EPS polystyrénu, poryté folií Tatrafol. Pokud je to možné, aby jste mě udělali odhad ceny za m2 kompletního zastřešení objektu rád se s vámi spojím a dohodli by jsme podrobnosti. Děkuji.

Zpráva: Stříška nad rolovacími vraty. Potřeboval bych zhotovit dle vašeho zaměření a namontovat stříšku nad rolovacími vraty z titanzinku.

Zpráva: Dobrý den, zajímala by mě předběžná cena výměny skleněné střechy za plechovou vč. nové tepelné izolace ve dvorním traktu Staré Brno v 1. patře 1,55m x 2,10 m. Děkuji. S pozdravem V. T.

Zpráva: Zhotovení střechy. Poptávám zhotovení střechy cca 6 x 6 m,  Krokve 10x20cm , folie, kontralatě, střešní latě, tašky KM Beta, 2 x střešní okno velux 90x 140 s ventilací, 1 okno výlezové 60x60 KM Beta plastové, izolace 16 cm,  parozábrana, podbytí deska 1". Pozednice jsou na ukotvené ve zdi.

Zpráva: Drobné práce na střeše. Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsme skoro sousedé, tak bych se na Vás rád obrátil z dotazem, máte čas udělat na mojí střeše několik drobných prací. Především montáž střešního okna (mám zakoupeno), demontáž a montáž střešního výlezu (již je namontovaný, ale potřebuji jej přesunout), montáž odvětrávací tašky 2ks (odvětrání ventilace v domě), montáž pochozí lávky nebo nášlapů ke komínu ( kvůli obslužnosti komínu), ontáž sněžných háků. Děkuji a s pozdravem, J. B.