Půdní vestavby

Rekonstrukce podkroví

Uvažujete o rekonstrukci podkroví? Chcete kvalitní bydlení v půdní vestavbě či nástavbě?
Stavební firma Jiří Štrouf se o to postará. Zajistíme veškeré stavební práce včetně kompletních návrhů. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme - ZÁRUKA  60 MĚSÍCŮ!

Pokud chcete mít z půdy kvalitní bydlení, musíte rekonstrukci řešit komplexně. Stabilitu objektu a jeho dílčích nosných konstrukcí, požární bezpečnost, rozvody plynu, elektroinstalaci, typ střechy (mansardová střecha, sedlová a valbová střecha, pultová střecha), okna, stěny, příčky, stropy a podlahy, zateplení...

Pokud hledáte CENÍK ZA PŮDNÍ VESTAVBY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

 

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

Půdní vestavba Půdní vestavbapudni-vestavba-3 P1100081 pudni-vestavba-4

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Nabidka. Dobry den, mam prosbu. Chystam se na vybudovani podkrovi v rodinném domku. Jedna se zhruba o 100m2. Nechci nic vyjimecneho. Prostor je rovny. Udelat obycejne co nejlevneji. Byla by mozna odhadni cena? Dekuji M.R.

Zpráva: Vybudování půdní vestavby. Dobrý den, chtěli bychom vybudovat půdní vestavbu, dům je z roku 1899, půda slouží jako seník, tudíž tam není nic. Střecha je 17m dlouhá a 6,5m široká, podlahy na půdě také potřeba nějak vyztužit, naše představa je standardní podkrovní byt, žádný luxus, ale kvalitní bydlení na spoustu let. Krytina a latě nutné vyměnit, trámy nám připadají dobré, tedy většina. Můžete mi prosím udělat přibližnou cenovou nabídku, ještě jen jsme okres Kladno, tak nevím,jestli pracujete i formou montáží. Děkuji za info B.

Zpráva: Rekonstrukce rodinného domu - nadstavba podkroví s výměnou stropů. Dobrý den, měla bych zájem o nacenění nadstavby podkroví s novou střechou, dle projektové dokumentace, kterou bych Vám zaslala, realizace by měla být ještě během tohoto roku 2017, děkuji. S pozdravem, B. A.

 

 

 

Sádrokartonářské práce Brno, www.halasdk.cz