Půdní vestavby

Rekonstrukce podkroví

Uvažujete o rekonstrukci podkroví? Chcete kvalitní bydlení v půdní vestavbě či nástavbě?
Stavební firma Jiří Štrouf se o to postará. Zajistíme veškeré stavební práce včetně kompletních návrhů. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme – ZÁRUKA  60 MĚSÍCŮ!

Pokud chcete mít z půdy kvalitní bydlení, musíte rekonstrukci řešit komplexně. Stabilitu objektu a jeho dílčích nosných konstrukcí, požární bezpečnost, rozvody plynu, elektroinstalaci, typ střechy (mansardová střecha, sedlová a valbová střecha, pultová střecha), okna, stěny, příčky, stropy a podlahy, zateplení…

 

Pokud hledáte CENÍK ZA PŮDNÍ VESTAVBY, pak nás prosím kontaktujte. Každá zakázka je jedinečná, dozajista i ta vaše, uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám.

 

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

Půdní vestavba Půdní vestavbapudni-vestavba-3 P1100081 pudni-vestavba-4

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Nabidka. Dobry den, mam prosbu. Chystam se na vybudovani podkrovi v rodinném domku. Jedna se zhruba o 100m2. Nechci nic vyjimecneho. Prostor je rovny. Udelat obycejne co nejlevneji. Byla by mozna odhadni cena? Dekuji M.R.

Zpráva: Vybudování půdní vestavby. Dobrý den, chtěli bychom vybudovat půdní vestavbu, dům je z roku 1899, půda slouží jako seník, tudíž tam není nic. Střecha je 17m dlouhá a 6,5m široká, podlahy na půdě také potřeba nějak vyztužit, naše představa je standardní podkrovní byt, žádný luxus, ale kvalitní bydlení na spoustu let. Krytina a latě nutné vyměnit, trámy nám připadají dobré, tedy většina. Můžete mi prosím udělat přibližnou cenovou nabídku, ještě jen jsme okres Kladno, tak nevím,jestli pracujete i formou montáží. Děkuji za info B.

Zpráva: Rekonstrukce rodinného domu – nadstavba podkroví s výměnou stropů. Dobrý den, měla bych zájem o nacenění nadstavby podkroví s novou střechou, dle projektové dokumentace, kterou bych Vám zaslala, realizace by měla být ještě během tohoto roku 2017, děkuji. S pozdravem, B. A.

Zpráva: Podkroví SDK a izolace. Dobrý den, máme zájem o CN na SDK a izolaci (0,033-0,030 tepelný průchod) mezi krokvemi, máme 2 vikýře. Celková plocha 86 m2 je to novostavba Brno venkov, realizace tento rok. Zdravím. I. C.

Zpráva: Stavba podkroví. Dobrý den, chtěli bychom přistavět k dřevěné přízemní chatě se zděným základem, jeden pokoj nahoře. Chata je obdelníkového tvaru cca 30m2, přistavěný pokoj by stačil cca 20 m2, pokud by to bylo možné se vstupem na střechu s malým balkonkem.  Je možné mi  orientačně  říct cenu za přístavbu. Balkon není nutný, jen pokud by to neznamenalo nějaký problém.  Jedná se mi skutečně o orientační cenu, chápu, že bez osobní návštěvy to není možné vyčíslit. Děkuji s pozdravem B. K.

Zpráva: Snížení stropu koupelny. Dobrý den, potřebovali bychom vytvořit sádrokartonový strop kvůli rozvedení bodového osvětlení v koupelně. Bylo by možné se s Vámi domluvit na realizaci? Jedná se o prostor max. 5 m2. Budu se těšit na Váš kontakt a přeji pěkný zbytek dne.

Zpráva: Dobrý den, prosím, mohl byste nám vypracovat nezávaznou cenovou nabídku na zateplení podkroví cca 100 m2 (Protipožární sádrokarton). Děkuji. Hezký den! J. T.

Zpráva: Rekonstrukce půdního prostoru RD v Brně. Specifikace: kompletní přestavba půdního prostoru na byt bez rekonstrukce střechy (provedena před pár lety), zavedení elektřiny, plynu, odpadu atd. Plocha:

  • prostor řádově 78 m2
  • jedná se o 2 NP rodinného domu

Děkuji M.Č.

 

 

 

 

Sádrokartonářské práce Brno, www.halasdk.cz