Podbití střechy

Podbití střechy, jak na to?

Pokud střecha přesahuje přes okraj budovy, je nutné provést podbití konstrukce. Přesahy střech jsou velmi důležité, chrání vnější stěny domu před nepříznivými klimatickými podmínkami.

Základem kvalitní práce je správná volba materiálu

Jako materiál se používají hlavně dřevěné palubky, případně OSB desky. Každý materiál má svoje výhody i nevýhody. Například dřevo musíte pravidelně kontrolovat a udržovat.

Zvládnete to sami nebo potřebujete firmu?

Podbití střech se dá zvládnout svépomocí. Pokud oslovíte profesionály, dostanete vše s maximálním komfortem a na klíč. Pokud to chcete zkusit sami, tady najdete další informace: http://www.svepomoci.cz/podklady/item/3057-podbiti-strechy-osb-deskami.html

Proč si vybrat na podbití střechy právě nás?

  • Naši pracovníci mají potřebnou kvalifikaci a orientují se v nových technologiích
  • Nabízíme rozumné ceny a záruku na dílo v délce 60 měsíců
  • Máme více než 20 let zkušeností

Rádi vám se vším poradíme a navrhneme to nejlepší řešení

CHCETE FÉR CENU A ZÁRUKU 5 LET?

Střechy jsou naše radost, děláme váš domov krásnější

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Dobrý den, měl bych zájem o podbití střechy, jaké podklady jsou potřeba k vytvoření cenové nabídky? Děkuji

Zpráva: Dobrý den, chtěl bych u Vás poptat podbití střechy s OSB deskami (budou se omítat). Jedná se o RD Brno venkov a termín realizace leden/únor dle počasí. V příloze zasílám výkres domu, kde jsou základní rozměry + fotky. Prosím se cenovou nabídku. Děkuji.

Zpráva: Dobrý den, poptávám venkovního podbití střechy rodinného patrového domu, včetně podbití do štítu domu a podbití střechy nad jedním pokojem v patře domu. Střecha je typu A. Rozměry posílám na přiložených fotkách. Děkuji za jakoukoli cenovou nabídku. Případný termín realizace po dohodě. Děkuji. H. P.

Zpráva: Podbití střechy. Dobrý večer, chtěl bych vás poprosit o cenovou nabídku na podbití střechy osb deskami s případnou úpravou krovů. Na osb desky potom přijde polystyren a následně do lepidla a fasády. V příloze zasílám půdorys. Jedná se o novostavbu bungalov cca 50 bm. Děkuji s pozdravem N. M.