Klempířské a pokrývačské práce ceník

Kolik stojí střecha?

Pokud poptáváte klempířské a pokrývačské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě

Do ceníku  na webu nedostanete všechny položky, které jsou nezbytné k bezchybnému provedení střechy. Mnohem lepší je kontaktovat nás, sdělit o jakou zakázku jde a my vám pošleme cenovou nabídku na míru.  Zakázky jsou různé, často se velmi liší (např. dopravou materiálu a pracovníků na stavbu, odvozem a likvidací demontovaného materiálu, také např. montáží a demontáží lešení…). Preferujeme konzultace přímo na stavbě, ale i bez toho jsme schopni připravit relevantní cenu.

Nebudeme zde popisovat orientační ceníky za renovaci a výstavbu střech, protože vám stejně nic neřeknou

Na co se nás klienti nejčastěji ptají? Rádi poradíme i vám

Zpráva: Podkroví a vikýře. Dobrý den, budeme s manželem  dělat na RD v Brně podkroví a mimo jiné se bude měnit střecha – budou tam dva vikýře. Jelikož je RD z roku 1925 a rekonstrukce střechy proběhla za původní majitele v roce 2004, potřebovali bychom poradit, jaké části krovu jsou vyhovující, co je naprosto nevyhovující, co se musí zesílit apod. Mohl byste nám prosím v tomto poradit a případně i nacenit? A příp. tedy jakmile se bude realizace, jestli byste mohl nové trámy dodat. RD se nachází v Brně. Děkuji za zprávu, K. W.

Zpráva: Dobrý den, hledáme firmu , která by mohla okamžitě nastoupit a položit plechovou krytinu Satjam. Pokud je to možné, pošlete prosím cenovou nabídku. Děkuji a hezký den

Zpráva: Cena – kontrola dvou sedlových střech na bytovém domě. Dobrý den, chtěl bych u Vás poptat kontrolu střechy na naše bytovém domě. Jedná se o bytový dům který se skládá ze dvou domů, tj. dvou samostatných střech. Celková plocha jedné střechy je přibližně 1000m2, tj. dvě střechy s tímto rozměrem.
Pod termínem kontrolou střechy si představuji:

  • Potřebujeme vyměnit některé špatně opravené tašky za nové – cca víme o 6 kusech – standardní taška, plus taška se schůdkem.
  • Použité jsou tašky betonpress.
  • Nafotit další tašky které jsou nějak poškozené, ulámané rožky, abychom věděli rozsah případné další opravy
  • Potřebuji speciálně nafotit jestli tašky se schůdky jsou řádně přichyceny ke střeše
  • Zkontrolovat a vyčistit úžlabí kolem komínů na střeše
  • Vyčistit rýny v celé délce, zkontrolovat odtok vody z nich a navrhnout protiopatření v případě problémů
  • Nafotit poškozené hromosvody na střeše
  • Rád bych věděl Váš odhad ceny za tyto práce, a případný možný termín realizace.

Zpráva: Dobrý den, prosím o cenovou nabídku ohledně opravy střechy. Na střeše odstává plech, který kryje hřeben střechy a při dešti zatéká do bytu pod střechou. Děkuji. S pozdravem M. Š.