Hydroizolace střech

Hydroizolace střech

Končí životnost vaší ploché střechy?

Provádíme rekonstrukce, opravy starých plochých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme – ZÁRUKA NA PRÁCI 60 MĚSÍCŮ!

U plochých střech, ale také teras či balkonů, je největší problém se zatékáním vody. Často stačí drobná oprava střechy, například klempířských prvků, hydroizolace a vše je v pořádku. Pokud je ale porušení hydroizolační vrstvy rozsáhlejší, nevyhnete se rekonstrukci. Nabízíme vám drobné opravy, respektive prevenci, údržbu vaší střechy, abyste se nákladné rekonstrukci ploché střechy dlouhodobě vyhnuli.

Provedeme nátěry vaší střechy. Používáme materiály na bázi syntetické nebo vodou ředitelné.

Chci fér cenu a záruku 5 let

 

oprava-ploche-strechy3 oprava-ploche-strechy

CO JE HYDROIZOLACE?

Hydroizolace je vrstva, která zabraňuje vnikání vody v jakémkoliv skupenství do stavební konstrukce či do vnitřních prostorů objektu. V současné době se nejčastěji na plochých střechách uplatňují hydroizolační vrstvy z jednoho nebo více natavitelných pásů vyrobených z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS, popřípadě z oxidovaného asfaltu, a hydroizolační vrstvy z plastových fólií, především z měkčeného PVC. Střešní fólie z měkčeného PVC jsou obvykle laminovány z více primárních fólií. Do fólií je zaválcována výztužná vložka nebo jsou nevyztužené.

Poslední dotazy z porady, poradíme i vám

Zpráva: Oprava hydroizolace ploché střechy. Dobrý den. Poptávám opravu hydroizolace ploché střechy. Konkrétně se jedná o poškozenou izolaci v odvodňovacích kanálcích. Objekt: skladová hala velkoobchodu. M. K.

Zpráva: Rekonstrukce ploché střechy – izolace ploché střechy ceník. Dobrý den, potřebovala bych opravit plochou střechu, cca 30 m2, Brno-Židenice. Bylo by možné zhotovit cenovou nabídku, prosím? Děkuji.

Zpráva: Plochá střecha. Dobrý den, poptávám CN na rekonstrukci ploché střechy včetně hydroizolace v Praze. Stávající střecha je pokrytá ipou a je zcela nevyhovující. Plocha je 660m2. Můžete prosím poradit jaký materiál použít a případně nacenit? Představa je odolnější střecha, aby do budoucna šla osadit případnými ekologickými prvky jako panely apod… Děkuji T. T.