Loading...

Hydroizolace střech

Uděláme vám cenu přesně na míru vašim potřebám

Hydroizolace střech

Končí životnost vaší ploché střechy?

Provádíme rekonstrukce, opravy starých plochých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti. Garantujeme vám kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme – ZÁRUKA NA PRÁCI 60 MĚSÍCŮ!

U plochých střech, ale také teras či balkonů, je největší problém se zatékáním vody. Často stačí drobná oprava střechy, například klempířských prvků, hydroizolace a vše je v pořádku. Pokud je ale porušení hydroizolační vrstvy rozsáhlejší, nevyhnete se rekonstrukci. Nabízíme vám drobné opravy, respektive prevenci, údržbu vaší střechy, abyste se nákladné rekonstrukci ploché střechy dlouhodobě vyhnuli.

Provedeme nátěry vaší střechy. Používáme materiály na bázi syntetické nebo vodou ředitelné.

oprava-ploche-strechy3 oprava-ploche-strechy

CO JE HYDROIZOLACE?

Hydroizolace je vrstva, která zabraňuje vnikání vody v jakémkoliv skupenství do stavební konstrukce či do vnitřních prostorů objektu. V současné době se nejčastěji na plochých střechách uplatňují hydroizolační vrstvy z jednoho nebo více natavitelných pásů vyrobených z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS, popřípadě z oxidovaného asfaltu, a hydroizolační vrstvy z plastových fólií, především z měkčeného PVC. Střešní fólie z měkčeného PVC jsou obvykle laminovány z více primárních fólií. Do fólií je zaválcována výztužná vložka nebo jsou nevyztužené.

REFERENCE, chcete nás ohodnotit?

20
Přes 20 let zkušeností
60
60 měsíců záruka
100
100% kvalita poskytovaných služeb
100
100% spolehlivost