Ceník tesařských prací

Pokud poptáváte tesařské práce a hledáte ceník, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme vám cenu přesně na míru vaší stavbě

Do ceníku  na webu nedostanete všechny položky, které jsou nezbytné k bezchybnému provedení střechy. Mnohem lepší je kontaktovat nás, sdělit o jakou zakázku jde a my vám pošleme cenovou nabídku na míru.  Zakázky jsou různé, často se velmi liší (např. dopravou materiálu a pracovníků na stavbu, odvozem a likvidací demontovaného materiálu, také např. montáží a demontáží lešení…). Preferujeme konzultace přímo na stavbě, ale i bez toho jsme schopni připravit relevantní cenu.

 

Nebudeme zde popisovat orientační ceníky, které vám stejně nic neřeknou

 

 

Poslední dotazy z poradny, rádi poradíme i vám

Zpráva: Dotaz na kontrolu střechy. Dobrý den, aktuálně jednám o koupi staršího rodinného domu, který je nově po kompletní rekonstrukci. Prodávající uvádí, že opravou prošla také střecha, která by nyní měla být v bezproblémovém stavu. Na střeše je položena viditelně nová krytina (tašky), ale trámy vypadají velmi původní a z mého laického pohledu ve mne nebudí důvěru. Před případnou koupí bych rád měl k dispozici vyjádření nezávislého odborníka ohledně kvality provedené rekonstrukce, statiky a životnosti celé střešní konstrukce. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné si u Vás takovou inspekci/posudek domluvit a případně, jaký by byl cenový odhad takové služby (jedná se mi o kontrolu pouze střechy a soustavy krovů, podlahová plocha zastřešené části domu je cca 120 m2 a nachází se v okrese Vyškov). Velmi děkuji za odpověď (případně doporučení někoho, kdo by byl ochotný takovou kontrolu provést). S pozdravem M. U.

Zpráva: Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o cenovou nabídku na zvednutí střechy (podezdění pozednice a kompletní zvednutí střechy) cca o 1m. Stávající krov je nový – starý cca 4 roky. Krokve + kleštiny -> klasická hambálková soustava bez vaznic. Na střeše je položena bobrovka na latích -> bez kontralatí. K cenové nabídce prosím připočítat instalování kontralatí a novou podstřešní voděodolnou folii. Děkuji.